Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem mit szeretne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem mit szeretne?

Figyelt kérdés
Két hete ismerkedem egy sráccal. Mindketten 22 évesek vagyunk. Két randi megtörtént és csók is volt mindkettőn. Viszont a harmadik randira hiába várok nem hív el. Beszélni is ritkábban beszélünk mint előtte. Én felvetettem a harmadik randit, jó ötletnek tartotta, de nem mondta hogy mikor találkozna. Attól félek már nem akar folytatást.

2018. aug. 2. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Van neki több talomba,ezért kerültem az ilyet mindig...
2018. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha akarna, hat lóval se lehetne visszafogni. Ha neked kell küzdeni, már rég rossz
2018. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a helyedbe mondanék neki egy konkrétabbat , például szombaton elmegyünk ide vagy oda , lenne a kedve stb. ott már úgyis tudod mi a helyzet.
2018. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd!
2018. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak egy vagy a sok közül, egy kaland.
2018. aug. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!