Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hétvégén ki szeretnék menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén ki szeretnék menni randira hívni egy random nagyon szép lányt. Mely helyek azok amik mostanában felkapottak, tehát sok szingli lány van ott?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni abban is (főleg a női nemtől) hogy hogyan kérjem el úgy a számát / hívjam randira hogy ne csak 1 legyek a sok közül a húspiacon, hanem azt érezze hogy: "hű, na ez nem mindennapos" és eljön :)

Köszi előre is

25F



#randi #tanácsok #ötlet #külsővelnincsgond
2018. aug. 3. 04:56
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Jó tanács: ne akarj görcsösen kitűnni, mert nem a szöveggel fogsz. A barátom egy hétköznapi "ne haragudj, ismerjük egymást?" szöveggel szólított meg és nem azért voltam oda meg vissza érte, mivel ő volt az egyedüli. Ha valakinek bejössz, szimpatikus vagy, akkor ha a nyálad folyik beszéd közben is igent mond. Érti?
2018. aug. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem én! :)
2018. aug. 3. 06:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van az a Pug kutya, aki a fal mellett megy végig az első két lábán miközben hugyozza le a falat. Valami ilyen stílusra tuti felfigyelnének a csajok, mert egyedi lennél vele. Most nem azt mondom, hogy kézenállva hugyozz a fal mellett, de valami hasonló figyelem felkeltést érj el.
2018. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hol laksz. Am lehet akár egy esemény, pl. koncert, vagy abcbe, :D drogéria, ott több a nő. Pláza, ott vannak akik egyedül mászkálnak. Mikor sorba állsz a mozinál. :) Bárhol szinte. Bárok. Éjszakai szórakozóhelyeket nem ajánlom. Kerthelyiséges bárok.

A nem mindennaposhoz, hogy odaadja, nézz ki jól, legyen jó illatod. Tűnj intelligensnek és határozottnak, de legjobb, ha nem csak annak tűnsz, hanem az is vagy.

2018. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Budapest
2018. aug. 3. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Margitsziget.
2018. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jól hangzik
2018. aug. 3. 20:24
 8/8 3.14159265357989 ***** válasza:

A "Hol?" kérdésben nem tudok segíteni.

De a "Hogyan?" kérdésben talán igen. Mondj valami érdekeset, egy érdekes tényt, vagy kérdezz valami érdekeset, tegyél fel egy jópofa, elmés találóskérdést, vagy valami elgondolkodtatót. Én ennek tuti örülnék :)


20/L

2018. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!