Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A haj birizgálása mindenképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haj birizgálása mindenképpen vonzalom jele a nőknél?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálam az unalom jele, vagy csak szimplán zavar a hajam. Ha tetszik egy pasi, eszembe sem jutna a hajamat piszkálni....
2018. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és utálom, hogy elterjedt ez a tévhit. Én pl mindig bizgerálok valamivel (tollkupak, stb), és ha épp nincs semmi a kezem ügyében akkor gyakran a hajamat kezdem birizgálni.
2018. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hajcsavarásra gondolok ujjal.
2018. aug. 4. 12:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit.
2018. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nalam az unalom jele, vagy csak neha ugy, ha belemelyedek valamibe. De inkabb csak egy szokas, mint a koromragas.
2018. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

Az.

Azzal meg h mit mondanak a nők, sose foglalkozz.

Mindig az ellenkezőjét mondják.

2018. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha közben, mint egy megrendezett filmben, téged néz, nyalogatja a száját, nevetgél, akkor igen. De akkor őrült is.
2018. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szoktam csavargatni, mert göndör hajam van és ha "csapzott" lesz egy spirál, akkor visszacsavarom a normál állapotába. Akkor is csinálom, mikor egyedül fekszem a szobámban, szóval mielőtt valaki pszichoanalízist végezne rajtam, nem az az oka a dolognak, hogy tudat alatt vonzódom a mellettem álló szexi pasihoz. A tévhitek ellenére a nők sem ösztöni szinten élő állatok.
2018. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
akkor ne mondjátok, hogy nem vesszük észre a jelet. Találjatok ki valami egyértelmű jelzést és azt adjátok át a többi nőtársatoknak. pl álljatok fél lábon, a jobb kezetekkel érintsétek meg az orrotokat.
2018. aug. 4. 13:28
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 ugye azért azt érted, hogy nem egy nő válaszolgat itt, nem egy homogén csoport vagyunk olyan íratlan szabályokkal, amit mindenki ismer és betart, nem vagyunk felelősek egymásért. Van, aki azért csavargatja a haját, mert tetszik neki egy pasi és van, aki nem.
2018. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!