Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy szuper kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szuper kapcsolatom, de olyan vonzalmat érzek egy másik pasi iránt mint még soha. Valakinek ismerős?

Figyelt kérdés
Már két éve együtt vagyunk a barátommal és nagyon szeretjük egymást. Kiegyensúlyozott a kapcsolatunk, egyedül a nagy korkülönbseg az ami talán a jövőben problémát fog jelenteni. Pár hete megismertem valakit(aki korban talán jobban illene hozzám), és már 3x véletlenül összefutottunk. Beszélgettünk egy kicsit, de nem volt semmi,( Nem áll szándékomban megcsalni a barátom) viszont azt kell mondjam, hogy valami olyat érzek iránta így is hogy még alig ismerem mint még soha. Nagyon sokszor eszembe jut és mikor múltkor kicsit "ÚGY" rám nézett akkor el tudtam volna olvadni. Ezen kívül nagyon hasonló mint én és jól megértettük egymást. Nagyon erős vonzalmat érzek iránta és ez most valahogy összezavar, hiszen most..pont most hogy van egy szuper kapcsolatom nem gondoltam volna hogy valaki ilyen érzelmeket ki tudna váltani belőlem. Volt már valakinek ilyen élménye/tapasztalata ? Mit csináltatok ilyenkor?

2018. jún. 21. 22:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Igen, rajtad kívül még rengetegen ösztönlények.
2018. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Ja...sokan vannak így.


Hogy mit csinálhatsz??? Na vajon mit?

- Dughatsz egyet ezzel az új sráccal és akkro lehiggadsz, és nem árulod el a kis barátodnak

- próbálsz a barátoddal szexelni és a másik pasira gondolni, hogy az ő nyelve van a szádban....vagy farka

- Ha szereted a jelenlegi kisbarátodat, akkor hipp hopp elmúlik idővel ezaz érzés ésss türelmes leszel

2018. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Létezik olyan fogalom, hogy fellángolás, ez kb. ki is meríti azt. A nagy kérdés meg inkább az, hogy vonzalmat érzel vagy vonzalmat AKARSZ érezni mert, ha a második akkor megette a fene az egészet.

Három hete megláttál egy jó pasit, eddig ennyi a történet, nem látom az érzelmi részét a dolognak.


"Beszélgettünk egy kicsit, de nem volt semmi" - "Ezen kívül nagyon hasonló mint én és jól megértettük egymást"

Ez a két mondat pedig teljes mértékben üti egymást. A pároddal értitek meg jól egymást, vele beszélgettél egy kicsit amiből max. az derülhetett ki, hogy mindketten sajtszósszal szeretitek a tortillát rágcsálni és nem chilissel.

2018. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Annyira mégse szuper akkor a kapcsolatod..
2018. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell ennyire negatívan válaszolni. Igen, jó a kapcsolatom és nem állt szándékomban ismerkedni már pasikkal ez nem az a történet. De olyan nincs az életben hogy jön valaki és hirtelen olyan mintha ezer éve ismerned és fontos lesz neked vagy vágysz a társaságara attól függetlenül hogy barátod van vagy nincs? Beszélgettünk de nem volt semmi....olyan értelemben hogy nem volt csók vagy több, de ott volt az a szikra.
2018. jún. 21. 23:06
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elöfordul az ilyesmi. Én nem ítéllek el. Szerintem, nem vagy kicsapongó, csak most így alakult. Ha az lennél, már rég meg..gott volna. Nehéz lesz elnyomni az érzést. Az eszedre hallgass. Persze az ilyenkor elmegy kicsit:)
2018. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem negatívan vagy pozitívan, hanem reálisan válaszoltunk.


Volt már pár olyan kérdés, amilyen helyzetről írsz. Mindegyiknél szinte szó szerint előadtak a kérdezők valami hangzatos szöveget. Pont úgy, ahogy te... Aztán nemsokára minden kérdésnél kibukott, hogy végül megtörtént a félrelépés.

Te leszel a kivétel. Vagy nem...

Neked hogy esne, ha a pasidról megtudnád ugyanezt a szitut, fordított felállásban?

2018. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Ezt úgy hívják, hogy fellángolás, mindenkivel megesik hosszabb kapcsolat alatt. Vagy kiéled, mész az új csávó után, kavartok, szakítasz, összejössz vele, vele vagy 2-3 évet és jön egy újabb srác, vaaagy ez az energiát amit érzel, a kapcsolatodba fordítod. Tudatosan nem gondolsz a másikra, nem álmodozol róla, nem futsz vele össze stb. Elmúlik hamar magától. Ugyanis nem a srác maga vált ki belőled ilyen érzéseket, hanem az újdonság varázsa, a jó tulajdonságokat csak beleképzeled.
2018. jún. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8. Mindent leírt, amit a témáról tudni kell.
2018. jún. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva volt.Én előbb ismertem meg azt akivel ilyen vonzalom volt.Persze távolság,korkülömbség,más életcélok miatt szexnél több nem lett.Most ismerkedek egy korombelivel,jól meg vagyunk,de az a szikra nincs meg.Hiányzik az a másik.
2018. jún. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!