Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akármilyen jól nézek ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akármilyen jól nézek ki, akármilyen jó hátterem van, amíg nincs bennem élet, addig nem fogok rendes párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
20-on éves férfi vagyok. A helyzetem elég speciális, mert aki felszínesen ismer az csak irigyelni tud, felszínesen nézve mindenem megvan, ami a boldog élethez kell. A szex igényemet ki tudom elégíteni, vannak lányok, akikkel összejárok,de egyik sem komoly kapcsolat, nem is érzek irántuk semmi különöset, aki iránt meg érzek, az nem jön össze velem. Elég egykedvű vagyok, nem mondanám magam depresszívnek, csak hiányzik belőlem az életkedv, nem hoz lázba semmi, nem érdekel semmi, sok pénzt keresek, de igazából azt se nagyon tudom, mire elkölteni. Az egész életem egy sivár érdektlenség, egyik barátom szerint nekem egy komoly kapcsolat tenne jót, egy olyan lány mellett, akit tényleg szeretek, viszont ez egy ördögi kör, mert amíg ilyen lehangolt vagyok, addig erre nagyon kevés az esélyem.
2018. aug. 5. 09:26
 1/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

"egyik barátom szerint nekem egy komoly kapcsolat tenne jót"

Szerintem pedig aki egyedül nem képes magának olyan életet alkotni, amiben boldog, az párkapcsolatban sem fog. Sőt, sokkal valószínűbb, hogy lehúzza a másikat is.


Amennyiben mindened megvan, akkor annyira nem nehéz célt és tűzet találni az életedben.

2018. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, én is így gondolom, hogy egyedül kell először megtalálni a boldogságot.


Hát nem tudom, nekem azért nehéz célt találni, mert nincsen semmi, amire így szükségem lenne és ne lenne meg nekem.

2018. aug. 5. 09:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Kitalálom, te is kissé aszociális, befeleforduló figura lehetsz? Azok ilyenek.


Mit értesz “rendes párkapcsolat” alatt? Mert pl. bármikor találhatsz egy felszínes, anyagias, hozzádhasonló nõt, akinek ez tetszene, szívesen veled lenne... de ha egy színes egyéniség, életrevaló nõt pályázol meg, annak biztos nem jön be a fajtád, bármennyire is jól nézel ki.

2018. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hja, elég magamnak való vagyok. Rendes kapcsolat alatt azt értem, ami mindkét fél kölcsönös szeretetére épül, és nem pedig valamilyen érdekből jön létre.
2018. aug. 5. 10:12
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Ez csak azon múlik, hogy te mivel fejezed ki a szereteted a kapcsolatban. Ha magadnak való vagy, akkor gondolom ez nehezedre ezik. Az meg nem korrekt, ha többnyire a másik féltõl várod el ezt, hogy egyoldalúan kimutassa a szeretetét.
2018. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"mert nincsen semmi, amire így szükségem lenne és ne lenne meg nekem"

Ugye ez a kijelentés teljességgel ellentmond annak, hogy itt a GYIK-on kérsz tanácsokat. Nyilvánvalóan nagyon hiányzik valami.

"Ördögi kör"

Nem ördögi kör, hanem tévedés. Te is úgy fogalmaztál, hogy "felszínesen nézve mindenem megvan, ami a boldog élethez kell". Ne nézd felszínesen.


Tévedés, hogy a párkapcsolat hiányzik. Csak azért gondolod, hogy ezen múlik a "boldogságod", mert erről tudod, hogy nincs meg. Ide kapcsolódik, hogy rendes párkapcsolatot senki sem talál. A párkapcsolatot két ember alakítja.


Nem tudom mi a szakmád, az érdeklődési köröd. Szerintem ha tudnál olyasmivel foglalkozni, ahol alkothatsz, tanulhatsz a világról, olyasmi ami belülről jövően érdekel akkor abban elmélyednél, és kapcsolódnál a világhoz/élethez. Akkor tudnál kapcsolódni az emberekhez is. Volna mit megosztanod, és értékelnéd, ha más megoszt veled valamit.

2018. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó, az világos, hogy valami hiányzik, de én se tudom, mi az, a párkapcsolaton kívül semmi konkrét dolog nem jut eszembe.
2018. aug. 5. 10:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán az, hogy legalább önmagadhoz próbálj meg kevésbé felszínes módon hozzáállni, mert így rájönnél magadtól. Ehhez persze az kell, hogy legalább önmagad előtt ne félj sebezhetőnek LENNI. (nem látszani, LENNI)
2018. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés vagy provokatív vagy valami nem igaz belőle
2020. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!