Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy csak szexet akar, vagy komolyan érdeklem?

Figyelt kérdés
Látom rajta, hogy zavarban van, ha találkozik a tekintetünk. Érezni lehet a vonzalmat köztünk, meg bókol és áradozik, hogy mennyire tetszem neki. Istennőként tekint rám, pedig nem tartom magam annak, de látom rajta, hogy nagyon oda van értem. Viszont gyakran invitál a lakására, amit vissza szoktam utasítani, de újra és újra rákérdez. Pajzán humora van, ami rám is jellemző, ezért nem zavar. Próbál minél többször megérinteni és le sem veszi rólam a tekintetét. Közben nagyon jól el tudunk beszélgetni bármiről, megvan a közös hullámhossz. De az állandó invitálásai miatt nem tudom komolyan venni, pedig tudja, hogy nem kalandot keresek. Azt mondja, hogy kedvel, meg szeret és jó embernek tart, meg szerinte szép pár lennénk. És hogy neki nagyon fontos a szex, de nem amiatt lesz szerelmes, tudna érzelmek nélkül is, de nagyon kedvel és el tudja képzelni, hogy hosszú távon együtt legyünk. Őszinte embernek ismertem meg, de valahogy nem tudom elhinni, hogy nem csupán fizikailag vonzódik hozzám és ezt keveri össze a szerelemmel. Hiába tapasztaltabb nálam, valamiért megkérdőjelezem az érzéseit, mivel nagyon korainak érzem, hiszen pár hónapja ismerjük egymást.
2018. aug. 8. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Pár hónap után miért lenne korai? Ugyan már!
2018. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind duma és gyenge is, már vért izzad, hogy megdugjon, de még nem is valami kreatív...

Ha valóban komolyan gondolná, nem itt tartanátok ennyi idő alatt, hogy csak lakásra próbál hívni. Gondolom, azért húzza hónapok óta, mert van melletted több is, akik mennek, így meg beleférsz az idejébe.

Hány évesek vagytok?

2018. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a kettesel.

Ez bizony csak dugni akar.

2018. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kb. a második találkozáson már szóbahozta. Ekkor letisztáztam vele, hogy nem ez a típus vagyok.

Alapból lassabban engedek közel magamhoz bárkit is, lehet, hogy gyerekes hozzáállás, de én sosem kalandot kerestem. Nem tudnék csak dugni érzelmek nélkül.

28-34 évesek vagyunk.

2018. aug. 8. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, így méginkább ez a véleményem róla, amit fent írtam.

Nincs ezzel baj, hogy te ilyen vagy, teljesen normális.

Csak meg kell tanulni átlátni az ilyeneken és nem bedőlni neki. Változni nem fog, és mivel tudja, hogy te nem olyan vagy, már megpróbál megdumálni. Csak rajtad múlik.

2018. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor hallgatok a megérzéseimre. :) Mondjuk azért értékelendő, hogy legalább töri magát annyira, hogy próbál megdumálni. Bár az feltűnt, hogy nem a legkreatívabb módon. Nem kell verset írni, de sokszor olyan sablonos. :D
2018. aug. 8. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Neked a szex komolytalan dolog?
2018. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A szimpla szex érzések nélkül az. :)
2018. aug. 8. 16:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szexre kellettèl neki, aki màr a màsodik talàlkozàsnàl felhozza ezt.. Nemtudom ha valaki valòban vonzòdik valakihez az nem beszèl ròla....ez megtörtènik magàtòl ha mindkèt fèl vonzòdik a màsikhoz.. de szerintem pàr hònap ès nem törtènt semmi az azèrt furcsa... szerintem màssal baszik a hàttèrbe ha veled nem tud hàt megy màshoz..
2019. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!