Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma randim lesz és lázas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma randim lesz és lázas vagyok meg nagyon fáj a fejem. Elmenjek így is? Ti elmennétek? Ha nem megyek el ezért szerintetek megharagszik? 22l

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ne menj el! Ha normális, nem haragszik meg.
2018. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha értelmes nem fog ilyen miatt megharagudni.

Annak idején párommal én is lemondtam az első randit, mert 40 fokos lázam volt. Nem csinált gondot belőle, találkoztunk pár nap múlva.

2018. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem fog megharagudni. Nem tehetsz róla hogy beteg lettél.
2018. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha erre megharagszik és minősíthetetlen stílusban reagál, akkor valószínűleg jobban is jártál.

Én nem mennék el. Inkább gyógyulásra fordítanám az energiáim.

2018. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Lázasan inkább pihenj.

Ha elmész a randira, még őt is megfertőzheted, ráadásul még a 40°C is rátesz egy lapáttal, hogy ilyen állapotban ne érezd jól magad.

Írd meg neki, ha normális, akkor megérti. Azért én a helyedben javasolnék egy másik időpontot, hogy lássa, hogy tényleg akarsz vele találkozni.

2018. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért megharagszik, akkor jobb is, hogy már az elején kiderült, hogy mekkora balfék.
2018. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ezt normális ember tolerálni tudja, úgyhogy nyugodtan mondd el neki, hogy mi a helyzet, beszéljtek meg egy másik időpontot...
2018. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj el, mert nem fogod magad jól érezni.

Mondd el neki, hogy ez van és sajnálod. Viszont, ha jobban vagy, azonnal keresd és Te javasold, hogy találkozzatok végre, így látni fogja, hogy sajnálod ami történt, de szeretnéd minél hamarabb látni. :)

2018. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el, és egyből beszéljetek meg új időpontot. Egy lerázást tipikusan az különböztet meg attól, ha valóban közbejött valami, hogy nem "majd valamikor" beszéltek meg új időpontot, hanem egyből.
2018. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet napszúrást kaptál. Tájékoztasd, igyál sokat, hűtsd magad és pihenj. Aztán beszéljétek meg az új időpontot.

32/f

2018. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!