Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol a határ a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol a határ a kitartó udvarlás és a beteges zaklatás között?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott, ahol a fogadó fél azt mondja, hogy “ne/állj/fejezd be/elég volt”, ill. ezeknek bármely szinonímáját.
2018. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott, ahol a meghódítani kívánt fél nemet mond.
2018. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretném, hogy kitartóan udvaroljon nekem valaki, akkor nem utasítanám el. Ha elhívna programokra, akkor igent mondanék, érdekelne, hogy mi van vele, legfeljebb a szexuális közeledésre mondanám, hogy még korai és szerelmet sem vallanék, akkor sem, ha már éreznék valamit iránta.

De ha valakinek nemet mondok és semmivel nem biztatom, de szarik rá és próbálkozik tovább, az már szerintem zaklatás.

2018. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kettő közti különbség szerintem ott van hogy valaki le tudja venni a jeleket. Más az ha valaki látja a csajon hogy bejön neki csak az félénk/nem biztos még a dologban de van benne hajlandóság/csak kéreti magát. És tudja mikor kell kicsit leállni.

A zaklató folyton zaklat/vagy bizonyos időközönként felbukkan.

Pl egyik legjobb barátnőm februárban elkezdett dumálgatni egy sráccal. 1x találkoztak. A srác már a találkozó előtt olyanokat írt hogy szereti meg mar tudta hogy mi lesz a közös gyerekük neve. Barátnőm amúgy első éves egyetemista:D

Aztan kedvesen lekoptatta. Majd par hétre rá a srac megint ráírt. Megint lekoptatta. Ezt meg parszor. Aztán hónapokig semmi. Aztáb megint. Akkor a srác azt mondta ha akkor visszautasítja akkor soha többet nem keresi. Vissza lett utasítva par hetre rá megint. Megint pár het szünet, megint megkereste, ugyanez a szöveg stb.

Most nem rég megírta a srác hogy találkozhatnának a barátnőm újfent lekoptatta. És biztos vagyok benne hogy mé fogja keresni:D

És a srác is csak 20 éves. És nem esik le neki. Na ez már zaklatás kategória.

2018. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!