Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az udvarlás mai neve: zaklatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az udvarlás mai neve: zaklatás! Valóban így lenne?

Figyelt kérdés
azt vettem észre, hogy gyakran a lányok az udvarlást, a tradicionális, akár reménytelenül történő udvarlást zaklatásnak veszik. nincsenek tisztában a fogalmakkal, de bátran dobálóznak vele. ti is tapasztaltátok ezt?
2012. máj. 18. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem még senki sem mondta, hogy zaklatom.
2012. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát... hány éves lányokkal volt dolgot?
2012. máj. 18. 16:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Valóban így van. Kicsit is közelítenél, már félni kezdenek.
2012. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor van így, ha nem nézel ki elég jól.
2012. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát,változik a világ,az udvarlási szokások is,nekünk is változni kell velük.
2012. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy a fejedhez vágják h zaklatod őket csak védekezés, ha megijedsz ettől, máris kiszűrtek téged, nem vagy "tökös" srác, mert nem tudod lereagálni a helyzetet megfelelően. Érdekesség, hogy a legtöbb szép(!) lány tényleg zaklatásnak érzi a közeledést, szóval ha meglát 1 srácot akkor valóban azt érzi, hogy "jajj ne", pedig 1 ponton, ha a srác tökös, akkor visszamenőleg már nem így fogja látni.


Olyan helyzetbe viszont ne kerüljetek amibe én, hogy annyira magamra haragítottam egy lányt, hogy ha dobok neki 1 sms-t, már zaklatásnak veszi, pedig 2 éve ismerjük egymást.

2012. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki már szépen, csúnyán elküldött a fenébe, mégis üldözöd a szerelmeddel, az például már nem udvarlás.
2012. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

A barátnőmet 4 évig "zaklatta" az egyik osztálytársunk.Ő folyton csak panaszkodott, hogy ki nem állhatja, pedig a vak is látta, hogy a srác oda van érte. Más városban tanulnak és vhogy elkezdtek írkálni egymásnak. Most meg

már járnak. :DDD ? Aki érti írjon.

2012. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pontosan!
2012. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21+
2012. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!