Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőknek bejön a smart casual...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek bejön a smart casual stílus?

Figyelt kérdés
Esetleg az óra jó kiegészítő egy férfinak?
2018. aug. 16. 00:47
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
En eszerint fogok oltozkodni. Mar eldontottem. Csak erdekelt masok velemenys. Eloszto:D
2018. aug. 16. 09:35
 22/34 anonim ***** válasza:
69%
Nekem tetszik. Gazdasági egyetemen tanulok, sok srác jár ilyesmi ruhákban. Teljesen jó.
2018. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
69%
Tetszik, de lehet kényelmetlenül érezném magam egy ilyen srác mellett. Én inkább a kényelmes, sportos stílust kedvelem.
2018. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
61%

Végre valami normális öltözet. Néhány tróger megjelenésű pasi példát vehetne.

Szerintem nem buzás. Amúgy meg észrevenni ki a buza, teljesen mindegy hogyan öltözködik.

Nekem bejön.

2018. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Bejön nekik. Nagyon is.


Főleg a sok póló-farmer/rövid gatya-sportcipős férfi közül elég könnyű kiemelkedni egy kis stílussal.



Sz óra viszont nem fogja meg a nők nagy részét. Egyrészt semennyire nem értenek hozzá, ha mégis, akkor vagy valami gagyi DW divat márkát tartanak menőnek, vagy bármit, csak legyen sok mutatója. Sok a hamisítvány is, hiába van egy Omega a csuklódon, ha mindenki azt hiszi, hogy 20 dolcsis cucc az ebayről.

2018. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Én imádom. Valaki írta, hogy langyi a kivillanó boka... Nem alapeleme ennek az öltözködési stílusnak.


Én odáig vagyok a szép bőrcipőért, jólszabott farmerért egy sötétkék inggel. Egyszerű, letisztult, mégis extra nem a megszokott sportcipő, szaggatott farmer, levis póló.

2018. aug. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) szerintem egy igazi ferfi mindig elegans.
2018. aug. 17. 12:43
 28/34 anonim ***** válasza:

"Csak ahogy telik az idő úgy kell változnunk:)"


Miért is?

2018. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Úgy értem magának az embernrk. Nyilvan nem veheted fel azt amit 14 evesen:)
2018. aug. 17. 17:54
 30/34 anonim ***** válasza:
54%

Én mondtam a búzát, de akkor inkább kifejtem, mert mondod elegáns akarsz lenni. Igaz nem azt a képet néztem amit linkeltél, de az se jobb, csak a stílusra kerestem...mindegy. Ha az öltöny mezítláb elegáns, vagy a strandcucc öltönycipővel, akkor igazán nem értem, miért nem menő a szandál, jó kis térdig érő fehér zoknival. Elfogadom, hogy teádból meg szilvás-fahéjasat iszol két rész dörgicsei csibelevessel és egy kis hurkazsírral.

Kiegészítésként hozzáteszem, hogy ha egymáshoz illő ruhát hordassz, az nem hobo, akkor sem, ha jó dolgodban és szörnyű kínodban azt sem tudod már, hogyan tűnj ki a tömegből. De ha ez a cél, akkor ajánlom a rózsaszín trottyosseggű gatyát, orosz harckocsizó pufajkával, hellokittis pólóval és egy jó 22 soros martense bakanccsal :D

32/f

2018. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!