Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan lány/nő akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány/nő akinek valóban jobban bejön a bunkó, arrogáns stílus? Nők válaszát várom.

Figyelt kérdés

Annyit olvasok itt erről.


Van aki alá tudja támasztani ezt a megfigyelést?



2016. szept. 5. 08:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem jön be, sőt!

Sejtelmem sincs, honnan szedték ezt a pasik.

2016. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem amikor a férfiak arról beszélnek, hogy a nőknek a bunkó, arrogáns férfiak jönnek be, azt azért mondják, mert velük bunkók ezek a férfiak. A nőkkel nem azok, a nőkkel a legtahóbb emberek is kedvesek, már ha nem akarnak visszautasítást.
2016. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
A bunkó, arrogáns senkinek sem jön be. De távolról, kívülállóként vékony a határ a bunkóság és a határozottság, az arrogancia és az egészséges önbizalom között, amik viszont már vonzóak, de sokan félreértik. A játékos ugratás és a semmibevevő megalázás között azért van különbség, ugyanúgy, ahogy az öntelt tahó és a magát reálisan látó, intelligens ember között is. De a féltékeny, nőhöz nem jutó férfiak szemében ez mindegy, ha ők tutyimutyi anyucikisfiai, iszonyú alacsony önértékeléssel, akkor nekik egyik tulajdonság sincs meg, és könnyebb rosszabbul látni a világot, baljóslatúbban beállítani, és közben meg mondogatni, hogy a jólelkű, intelligens ember senkinek sem kell.
2016. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Nekem volt olyan barátnőm, aki a lehető legbunkóbb pasikra mondta, hogy milyen édes, aranyos, majd a szerelem megváltoztatja és társai, biztos érző szíve van. Úgyhogy igen, van ilyen.


De a legtöbb ismerősöm, ha dominánsabb férfire is vágyik (ez sem igaz mindenkire), a bunkókat akkor is elküldi a halál f...-ra. Én meg azt szeretem, ha én vagyok a dominánsabb, de csak módjával.


Ahány nő, annyi ízlés. Én egy ilyen csajt ismerek, úgyhogy alátámasztom, létező jelenség, de nem ez az általános.

2016. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%
3-as. Szerintem meg a nők inkább felcserélik, hogy mi a különbség határozottság és bunkóság között. Nem attól lesz valaki határozott, meg magabiztos, hogy a társaság közepe, vagy ha egy lánynak olyan szöveget tol 2 perc után, hogy én nem értem, hogy a lány mért nem vágja pofán első pillanatban. Meg sokan összekeverik a hú de menő macsókat meg a normális, de határozott férfiakat.
2016. szept. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
5-ös: nem tudom, ilyenben még nem volt részem, az egyedi esetek nyilván eltérőek, én csak általánosságban fogalmaztam egy véleményt.
2016. szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%

6-os, egy példát mondok, a saját fülemmel hallottam.

Előre leszögezem, hogy a csaj nem volt az a tipikus plázap!!!csa, diszkóribi nem is tudom micsoda. Szép volt, de olyan mosolygós, normálisnak kinéző lány. Haverom, akivel az életben minden területen egymásnak szöges ellentétei vagyunk, mondta hogy figyelj. Az alábbi szavakkal ment oda hozzá: " Jól nézel ki, és hidd el, hogy ma éjjel meg foglak bsssssszni." Persze jött a felháborodás, aztán 2 óra múlva a csaj ment oda a haveromhoz, aki úgy beszélt vele, mint valami ronggyal, és valóban bejött a terve. A csaj meg másnap kereste, hogy "akkor randizunk?". Haverom meg kiröhögte, a csaj meg mondta, hogy nincsenek normális férfiak. Persze, haverom egy gyökér volt vele, de ha ez minden hétvégén bejön neki, akkor miért ne csinálná? A lány meg utána sírt, hogy ő csak szexre kell, meg átverte. Mit gondolt? Hogy lefekszik vele 3 óra után, aztán 53 év múlva együtt ölelgetik a dédunokát, vagy mit? Kajak nem értem. 23/F

2016. szept. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Ez egyben így hangzik:

A jóképű pasik bunkók és csalják a nőjüket, nekik mégis az ilyen kell.

És a csúnya pasik mind kedvesek és hűségesek, de a nőknek nem kell a rendes pasi.


Szerencsére egyáltalán nincs igazuk. ;)

2016. szept. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek #3-al, meg tudok #7-eshet hasonló story-t, de azt is el tudom képzelni, hogy valaki csak azután fedi fel a bunkó énjét, miután a csaj már érzéseket táplál iránta.
2016. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A bunkóság lényegében a tisztelet hiánya. Egy bunkó ember nyers, önző módon fejezi ki magát, másokat kioktató és lekezelő stílusban viselkedik.

Elég nyilvánvaló jelei vannak, ezért nem gondolom, hogy a határozottsággal vagy magabiztossággal azonosítható.


Aki magabiztos, az nem kényszerül rá, hogy agresszíven védje meg az álláspontját vagy másokat negatívan minősítsen, hogy így jusson helyzeti fölénybe.

2016. szept. 5. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!