Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korai? A neten megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai? A neten megismertem egy nagyon aranyos fiút, rengeteget beszélgettünk msnen, nem lakunk messze egymástól, de még nem tudtuk összehozni a találkozót. Szerintetek baj lesz ha az első randin megcsókol? 21F 18L

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha a végén teszi az még belefér már eleve meg vannak alapozva a dolgok nem? mondjuk az lenne gond ha egyből dönteni akarna :P
2010. jún. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.A mostani párommal 8 hónapig beszéltünk msnen minden nap,és csak 8 hónap után taliztunk,persze megcsókoltam első talin.:) Ha szimpi,bejön,biztos vagy benne hogy mit akarsz/akar akkor nemgáz.:)

18/F

2010. jún. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen az alapok már megvannak:):)és az az igazság,h szertném is,h megtegye:Dcsak attól tartok,h lehet,h gyors lenne és elrontanánk vele a dolgokat..
2010. jún. 21. 12:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Don't wait. The life is short. You have to spend your life best. So just kiss him. I think he won't decline your mouth:D it cant do any man:D
2010. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ti normálisak vagytok??

Mi a francért kell hónapokig koptatni a drága billentyűzetet ?? Ez mekkora baromság! Szerintem az msn max arra jó hogy megbeszéljétek mikor találkoztok és hol!

A többi élőben kiderül! Az msn egy VICC.

2010. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen egy kicsit tényleg nevetséges, hogy ennyi ideig csak csak msn...és ezt én modnom, aki nagyon sokat msnezik, de az ilyen fiús dolgokkal nemszoktam ennyit várni...úristen 8 hónap :| beszéltünk msnen 2t-3mat és máris volt a találka, és úgy ismertk meg egymást közelebbről..nem msnen...msnen nem lehet "beszélgetni"...namind1..a csók pedig..természetes :D

15/L

2010. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de lehet msn-en beszélgetni is. Nem csak írkálni.
2010. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi is kb. 3 hónap után taliztunk msn után és nem lett semmi "baj"..

szerintem alap a csók ennyi idő után..de ha nem vagy még biztos akkor a 2. randira hagyd..én a helyedbe lehet h még egy picit segítenék a dolgon (csak mélyen a szemébe néznék és szerintem akkor rendbe mennének a dolgok tovább :D)

2010. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az msn ténylegegy vicc, nekem úgy tűnik arra való, hogy a chatelő hapsik a kamerájukra verjék a farkukat.....
2010. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!