Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1. Van két lány mind2 tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Van két lány mind2 tetszik. Az első picit prostis és hallottam róla olyat hogy két pasija volt egyszerre. De viszont Aranyos, Kedves, Szép A második Szép, Őszinte, Okos, de viszont ő is olyan helyzetben van mint én. Melyiket válasszam? 2.

Figyelt kérdés
Mind2-őt tudnám szeretni és ők is engem hogy mondjam meg a akármelyiknek is hogy ne bántsam meg?
2010. júl. 5. 22:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Én sem tom miért írtam így de ha lehet kérek olyan választ is ami hasznos
2010. júl. 5. 22:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Hatalmas dilemma... egy hülye k.u.r.v.á.v.al vagy egy értelmes, szép és okos csajjal jöjj össze. A helyedben inkább egyikkel sem!
2010. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy oylan helyzetben van mint te? Neki is van tartalékban rajtad kívül még egy pasi? mert akkor lehet hogy két szék között a padlóra zuhansz. Egyébként viszont őt javasolnám.
2010. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen van tartaléka
2010. júl. 5. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor is őt próbálnám, s ha nem sikerül keresnék egy harmadikat. A picit prostisabbat két okból is hanyagolnám.

1. Picit téged is megcsalna.

2. A szendébbek jobbak az ágyban.

2010. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Basszus, olyan nincs, hogy "De viszont.."

Nem helyes. Vagy "de", vagy "viszont"v Vágod?

2010. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Haver, na ez aztán ku­rvára nem volt hasznos.

Hogy a ferde fas­zba van neked 100%-od? Biztosan csalsz.

2010. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert felpontoztam őt IS,mert én is ugyanezt akartak írni. :D
2010. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!