Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalabb nőkkel (20-25)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb nőkkel (20-25) kapcsolatban mennyire tekintek nyűgnek az egyetemet az idősebb férfiak? (Idősebb alatt max 30 éveseket érteket, de az már nagyon a teteje)

Figyelt kérdés
Sokan nem kezdik 18 évesen az egyetemet, 5 éves gimi, utána BSc, MSc, esetleges csúszások, mire végez az ember bőven benne van a 20-as évei közepében, kicsit talán túl is haladja. Mennyire hátrány ez?
2018. aug. 24. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha a pasi már gyereket akarna, de te még addig nem, amíg be nem fejezted az egyetemet, akkor nyűg. De máskülönben miért lenne az.
2018. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt nyűg. 20 voltam, amikor összejöttünk, ő pedig 27 volt akkor. (Szeptemberben lesz az esküvőnk amúgy). Együtt élünk 1,5 éve, (nála), és soha nem volt ez gond, hogy nappalin tanulok egyetemen. Támogat, bíztat, hagy tanulni. Otthon csend van és nyugi, én tanulok, ő olvas, vagy a munkájának a szakirodalmát nézegeti. Megyünk ide-oda, élünk is, szórakozunk is, ketten beosztjuk az otthoni munkát (nem sok, egy belvárosi garzon).
2018. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Együttélés miatt is baromi nyűg... meg ugye "első a suli" pffff...

32/f

2018. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát az biztos nem tesz jót az egyenlőségnek, hogy az egyik fél dolgozik, a másik meg nem...
2018. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 peca1000 ***** válasza:
Ha együtt éltek, és állod a te részed a lakhatásban, kajában akkor ez nem lenne gond.
2018. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

beteg vagyok, ugye?

konkrétan irritálna, hogy energiát öl egy diplomába..szeretem ha valaki siker központú és szerintem a jó élethez most pont nem kell a mai diplomák 95%-a..

követ rám :(

2018. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam 5 évvel idősebb párommal emiatt lett vége. Én mindenképpen egyetemre akartam menni, ő meg már össze akart volna költözni, de csak úgy, ha én is dolgozom főállásba. Ő megelégedett 1 szakmával, én nem. Azóta nincs senkim, de gyakran gondolkodom azon, hogy lehet, emiatt jobban passzolna hozzám egy nálam fiatalabb pasi...
2018. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6


Ja tök igaz, minek egy orvosnak, ügyvédnek, gazdasági szakembernek, mérnöknek diploma, a közmunkás kocsmás Józsi is simán elvégezné a munkájukat. Kétszer is.

2018. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!