Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már úgy, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy valakit elutasítottatok, mert nem tetszett, amikor ő akart tőletek valamit, de aztán később megtetszett?

Figyelt kérdés
Lett belőle valami végül?
2018. aug. 29. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a cumi kategória. De nekem nem volt még ilyen.
2018. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem,de fordított esetben előfordult.Volt egy csaj,aki lekoptatott.Aztán amikor összejöttem a mostani barátnőmmel, a semmiből előkerült.Akkor én koptattam le.
2018. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

volt. chaten szuperül kijöttünk, tetszett képről, de élőben szorongós, komor volt a srác, nem fogott meg. később ráírtam unalomból és úgy, hogy már nem akart nekem megfelelni, mert úgy állt hozzá, hogy nincs esélye, laza és jó társaság volt, találkoztunk is hamar, teljesen más volt, sokkal vidámabb, viccesebb, felszabadultabb, más arcát láttam, intenzív, de rövid szerelem lett belőle.


26n

2018. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!