Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eszméletlen unalmas embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszméletlen unalmas embernek tartom magam, mit tehetnék a kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés

Könyörögöm segítsetek, ne baromsággal, mit tehetnék?


21 éves férfi vagyok, és életem első komolynak látszó kezdeti kapcsolatban vagyok egy 26 éves lánnyal.


1,5 hete ismerem, elképesztő lány.

Csoda, hogy él, annyi mindenen ment keresztül.


Én talán gyerek koromban lehettem némileg izgalmas, amikor még pezsgett bennem az adrenin, da most....


Nincs semmi a világon amivel ezt a lányt magam mellett tarthatnám.

Úgy valóban semmim, egy halál unalmas embernek tartom magam.

Nagyon sok a kínos csend mind telefonban mind élőben, várva, hogy a másik megszólaljon.


Nem játszhatok vele örökké kérdez-feleleket.


Lassan szinte mindent tudok róla.

Ő volt a kapcsolat kezdeményezője, és egy nap, ha nem 4x akkor 1x sem mondja el, hogy "olyan édes/cuki vagy", ám itt meg is állunk.


Többségében én mondok valamit, ám amikor "kérdezz, vagy mondj bármit" mondatot felteszem, az ő reakciója, hogy most nem jut eszébe semmi.


Talán mióta ismerem 3 kérdést tett fel, még amikor megismertem, többre nem is emlékszem.

-van szeretőd?

-Van gyereked?

-(a 3.-ra nem emlékszem) de megfeleltem.


Ennyi, kifújt.

Én meg nem tudok már mit csinálni, mivel hozakodhatnék elő?


Sajnos nem vagyok egy vicces gyár.


Segítsetek, kétlek.

Külön, a te segítséged kérem, talán az a megoldás amit te gondolsz kedves olvasó.

Írd le nyugodtan, kérlek ne tartós magadban, akármilyen ötlet is.


Előre is köszönöm



2018. aug. 29. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

.

.

.

T

A

L

Á

L

K

O

Z

Z

A

T

O

K ÉLŐBEN...

2018. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy semmi építőt nem tudok írni neked.

Amikor nem működött a kommunikáció valamelyik férfival akkor hiába volt nagyon cuki, nagyon édes, nem tudta fent tartani az érdeklődésemet. Volt olyan srác akit viszont nem tartottam nagyon cukinak, de órákon keresztül be nem állt a szánk és, ha kapcsolat nem is lett belőle, de sokkal tovább érdekelt, mint az akivel nem tudtunk beszélgetni.


Miért nem kezded el ilyenkor elmesélni a napodat a munkában? Mesélni nyaralásaidról, gyerekkori rosszaságokról, kiskori jegyeidről a suliba?! A csendnél bármi jobb és akikkel beszelgettem velük simán ilyenek is szóba jöttek. Bármi.

Remélem más többet tud neked segíteni.

2018. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen felesleges erőltetni azt, ami nem megy. Két ember vagy összeillik vagy nem. Ez a kommunikációban is lecsapódik. Rosszul éreznén magam egy olyan emberrel, akinek magától nem jut eszébe semmi, nincs mondanivalója, fantáziátlan minden téren.
2018. aug. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyesen kívül másra ne is hallgass.

32/f

2018. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Életem első kapcsolata, kedvelem ezt a lányt.

Engem sokan szekáltak, talán ki is röhögtek mert nem vagyok Swarchenegger.


Már 1 éve beletörődtem, hogy magányosan kell meghalnom, egyedül és szüzen.

Erre most felbukkan egy áruházban ez a lány és ő kezdeményez egy kapcsolatot velem, még csak nem is lassan.

Mindent kezében tart, magabiztos.


Azt is tudja, hogyan szeretne megcsókolni, sőt sejti, hogy mire számíthat.

2018. aug. 30. 00:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok csak úgy hagyni őt. :'(
2018. aug. 30. 00:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátoddal/anyukáddal/tesóddal vagy akárkivel beszélsz ugyanez történik? Nem, persze hogy nem. Persze hogy nem lehet örökös kérdezz-feleleket játszani. Beszélgess arról amit láttál, amit olvastál, amit hallottál a metrón, valaki ezt meg ezt mondta a másiknak. Anyukád ezt meg ezt mondta, mi a véleménye. "Haverodnak erről meg erről a témáról ez meg ez a véleménye neked mi?"

Nem nehéz szerintem beszélgető témát kitalálni. Viszont ha nem megy a jövőben se a kommunikáció akkor nem fog müködni. Ne stresszelj rá a témára és menni fog.

2018. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

de komám!


leírtál egy három-négy órás témakört..

könyörgöm mondd el neki ezeket, az emberek azért szerelmesek mert egymásban gyógyulnak..

mesélj valami vagy mond azt, hogy te most legszívesebben egy park eldugott sarkában ülnél vele némán 8 órát, mert olyan mélységből kell feltámadnod ahonnan nem szokott ember élve kikerülni..


ne tegyem hozzá? de hozzáteszem, soha nem volt (és nem is lesz) senkim de amennyi kapcsolati dolgot láttam szerintem nem mondhat senki laikusnak

2018. aug. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

amúgy ugyanez lennék én is..

ha a lelkem szárnyal vagy sanyarog akkor nem vagyok képes a parlamentről csevegni..

olyankor nagy nehezen ki kell nyílnom és dől a téma..


próbáld ki az érdeketekben..pls

2018. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen ő az unalmas, akinek nem soha nem jut eszébe semmi?
2018. aug. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!