Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elhívnátok randira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhívnátok randira a lányt, ha nem érdeklődő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, megpróbálom részletesen leírni, akit nem érdekel, nyugodt szívvel mehet a válasz gombra, a kérdés magáért beszél.


A munkahelyemen, ahol holnap vagyok utoljára van egy lány, aki megtetszett. Helyes, meg szimpatikusnak tűnik, de nem tudom, hogy lenne így értelme randira hívni, reménytelen helyzetben inkább kerülném a felsülést. Az tart vissza, hogy nem mondanám kifejezetten érdeklődőnek a lányt irántam, én pedig nem leszek tolakodó. Eddig négyszemközt olyan 15 percet beszélgethettünk, de ha összeszámolom, kb. olyan 2 kérdést tehetett fel nekem, azok is munkával kapcsolatos dolgok, ha nem számolom azt, hogy az én kérdésemet teszi fel nekem, miután válaszolt rá. Szemkontaktus elköszönésen kívül kevés a részéről, beszélgetésnél sem fordul felém. Ha hosszabb szünetet hagytam két téma között, akkor se dobott fel kérdést, pedig direkt próbáltam, meg alapból se ontom magamból annyira a szót az életben, mint itt, csak a szituációt próbálom tisztán felvázolni. :D


Annyira nem hiszem, hogy abszolút vadidegennek nézne, azért volt többször, hogy egy társaság légterében voltunk, amivel azért egy kisebb szeletet megismerhetett belőlem, volt, hogy a vele bunkózó kollégára rászóltam, ajtót kinyitottam neki, 1-2 megszólalásomon rámmosolygott, egy kisebb dologban tőlem kért segítséget. A négyszemközti beszélgetéseket én kezdeményeztem.


Hagyjam annyiban? Én eléggé afelé hajlok, hogy a fülem botját se mozdítsam már, ha ő nem tesz semmit, csak valószínűleg holnap látom utoljára. Hozzá kell tenni, hogy a szerelmi életem abszolút nulla egy masszív ideje, ezért szerintem csak ezért játszottam el a randizás gondolatával. Az meg a grátisz, hogy a csöndesebb típushoz tartozom, így kifejezetten hátrányos nekem, ha tőlem függ döntően a beszélgetés.


Ti mit tennétek a helyemben?


Válaszaitokat köszönöm.


21/F



2018. aug. 30. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Utolsó nap, semmit sem veszíthetsz
2018. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Veszteni valód nincsen, úgyhogy mindenképpen bepróbálkoznék. Még ha vissza is utasít, akkor is legalább tudod, hányadán áll a helyzet, és nem kételyek között kell gyötrődnöd.

Amúgy ha utolsó napod, akkor nem is muszáj pont randira hívni, elég lehet csak elérhetőséget kérni, hogy ha van kedve akkor tartsátok a kapcsolatot. Aztán ha válaszol, meg érdeklődik, akkor lehet tovább építkezni, ha meg nem, akkor hagyd a fenébe.

Meg nem is muszáj mondani, hogy randira hívod, elhívhatod valamilyen programra, hogy nincs e kedve kiruccannod veled ide vagy oda.

2018. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Tiszta dedó.Ha akarsz valamit,akkor cselekedj vazze.
2018. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El,mert az, hogy nem érdeklődő nem jelent semmit. attól bejöhetsz neki.
2018. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért ne? Mit veszítesz?

Hajrá! :)

35/N

2018. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy esélyt adnék a dolognak. De ha randin is ezt a színvonalat nyújtja, biztos nem tepernék többet.
2018. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minek? Csak rabolnánk egymás idejét.


Amúgyis jobb szeretek itthon lenni, Red Alertet tolni, és finom csokoládét, "fallajtot", vagy édes-kukoricás snacket falni :) jobban járok.

2018. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!