Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-as férfiak:amikor ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak:amikor ismerkedés közben nem tesztek fel érdeklődő kérdéseket a nő felé sem írásban, sem online chat-en, sem személyesen, akkor mit vártok attól a nőtől, hogyan oldja meg a helyzetet vagy hogyan viselkedjen?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban tapasztalom ezt a 30-as férfiak részéről.

Köszönöm a komoly válaszokat.



2016. júl. 20. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
pl kérdezzen ha érdeklem, vagy lépjen le, mivel a kérdések hiánya a nem érdeklődésemet fejezi ki.
2016. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
szerintem ez arra utal, h a személyiséged nem nagyon érdekli a srácot, csak meg akar dugni. 32F
2016. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es: van feltéve több érdekes kérdés, meg is vannak válaszolva, de visszafelé már nem jön ugyanolyan érdeklődés. Szerintem az ingerküszöb alacsony.
2016. júl. 20. 11:07
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Két esetben lehetséges, hogy egy férfi nem tesz fel érdeklődő kérdéseket: az egyik ha valóban leginkább saját maga érdekli, a másik pedig, mikor a nő annyira kuka, hogy egy idő után már nem próbálkozik, mert folyton csak egy szavas válaszokat kap, ami újra és újra megdögleszti a beszélgetést. Én randiztam ilyen lánnyal.

Egyébként szerintem ez egy elég alapvető különbség a két nem között: sok nő nem beszél magától, hanem várja, hogy konkrét kérdés legyen. A férfi meg próbálja elkerülni a kínos csendet, így beszél össze-vissza mindenről, ami eszébe jut. Nem mondom, hogy ez a jó, de jártam így, és nem az érdeklődés hiánya volt a probléma...

2016. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Ugy, hogy hagyd ott a pi**aba!

Mar ismerkedesnel nem erdeklodik, akkor mi lesz kesobb.

Max. meg akar fektetni, aztan ezert hajlando valaszolgatni, de amugy le se sz*rja te ki vagy.


Foglalkozna vele a jo eg.

2016. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasikról derül ki, hogy csak szexelni akarnak. Mindegy, mekkora kamut ad elő arról, hogy komoly kapcsolatot akar. Ha azt akarna, azért csak érdekelné, hogy kivel... De egy kis szex miatt kár annyi energiát belefektetni.
2016. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen férfi van, mivel kommunikációt nem igazán oktattak az iskolában, udvarlást meg pláne nem. Sokan annyira be vannak ijedve egy randitól, hogy alig bírnak megszólalni, esetleg csak hónapok múlva oldódnának fel, addig meg sok nő nem vár.Szerintem ha egy nőnek megéri ez a várakozás, tehát a férfi e tulajdonsága nem zavarja, akkor próbáljon meg ő érdeklődni, beszélgetni. Egy idő után úgyis kiderül, hogy csak feszeng/antiszoc a férfi vagy tényleg nem érdekli a nő, esetleg buta szegény. (Pl. hogy emlékszik-e arra, amit mondtál, visszautal-e rá, vagy eszébe jut-e valami később arról, amiről korábban beszélgettetek.) Ez idő kérdése szerintem.
2016. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam, sok oktatóvideót néztem és tényleg jó, 1 megfeleő kérdéssel perceket tud magyarázni a csaj ha ráérzel. Most azt gyakorlom h amikor a beszélgetés már jól megy hogyan lépjünk egyet a csókig. :D 30-as pasi ;)
2016. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, de én pontosan ugyanezt tapasztalom, csak fordítva. Kérdezek, válaszol és ennyi. Baromira unom, ott is hagytam pár ilyet.

Azt csodálkozott egy-kettő, hohy mivan

2021. ápr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!