Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha első-második randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első-második randi után nem jelentkezik több napig a pasi, akkor írjak neki?

Figyelt kérdés
Ha írjak, akkor mit írjak? A randin úgy tűnt,jól érzi magát és szeretne még találkozni. De azóta néma csönd.
2018. szept. 1. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Irhatsz de ha en akarok valakivel talalkozni meg nem tunok el napokra.
2018. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Ne. Semmit ne irj neki, csak egy gyávba fazon, aki nem volt egyenes veled az elköszönéskor....
2018. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És ha ő meg azt várja, hogy én jelentkezzek? Vagy az nem valószínű?
2018. szept. 1. 15:07
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
miért várná? ha akarna irna,nem jöttél be neki,ennyi,rosszul láttad.
2018. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írhatsz neki, nincs vesztenivalód. Lehet, hogy ő meg úgy vette le, hogy nem jött be neked, és ezért nem keres.
2018. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Felesleges. Valószínűleg nem érdekled.
2018. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy írj neki. Alap “etikett”, hogy első randi után a pasi jelentkezik először. Ez alól kivétel, ha elköszönéskor azt mondja, hogy írj neki, mikor hazaértél. Minden más esetben egyértelmű jele annak, hogy nem érdekled.
2018. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Te se kerested őt, gondolom, facén sem írtál rá, hogy köszi, jól éreztem magam...
2018. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy a pasinak illik először írnia. Vagy van olyan férfi, aki azt várja, hogy a nő írjon neki a randi után először?
2018. szept. 1. 15:32
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha van olyan férfi, azzal inkább ne foglalkozz :D Vagy nárcisztikus, vagy töketlen.
2018. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!