Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek már előfordult, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek már előfordult, hogy össze-vissza beszéltetek egy randin?

Figyelt kérdés
Én rendszeresen tiszta idiótának érzem magam a randik után, attól függetlenül, hogy összességében jól sikerült-e, vagy nem. Egyszerűen annyira szorongok, izgulok, meg új az egész az első pár randin, hogy tényleg kb. vállalhatatlan vagyok. Nem viselkedésben nyilvánul meg, hanem nem tudok koherensen beszélni, megmaradni egy témánál, folyton cikáznak össze-vissza a gondolataim. Valamit túlságosan mélyen kifejtek, valamire meg teljesen felületesen reagálok. Ha kérdeznek valamit rólam, hirtelen leblokkolok, utólag érzem, hogy teljesen inadekvát válaszokat adtam. Emiatt folyton attól tartok, hogy nagyon rossz első benyomás alakul ki rólam. Ha már valakit régebb óta ismerek, akkor sokkal jobban meg tudok nyílni, és nincs folyton tachycardiám meg pánikrohamom, akkor már tudok úgy kommunikálni, mint egy normális ember. Néha az megérzésem, hogy emiatt nem jutok tovább egy-két randinál. Van valami megoldás erre?

2018. aug. 25. 00:20
 1/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
89%
Tudod, hogy mi a gáz? Az a gáz, hogy a randipartnered nem fogja meg a kezed, s nem mondja nyugodt hangszínen mosolyogva, s megnyugtatva, hogy ne izgulj, nem kell játszanod magad, nem kell "törtetned".
2018. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dobj be egy felest randi előtt,vagy közben igyatok vmit!
2018. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
En az ucso randimon tok lazan viselkedtem sztem, mondjuk a csajt elso ranezesre eliteltem, csak azert maradtam ott h ne torjem ossze a lelkivilagat. Hmm jobban belegondolva en nem szoktam tulstresszelni a randikat
2018. aug. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Nem, viszont a múltkorit azt jól elcsesztem.

A nadrágom bal zsebe éppen aznap szakadt el belülről. Önmagában ez nem gond, de megszoktam, hogy ott tartom a telefonom, áttettem ugyan a jobb zsebembe, de amikor hívott a lány, hogy hol vagyok és már meg is láttuk egymást, akkor a bal zsebembe tettem vissza, így a telefon egész pontosan a nadrágom szárának aljába csúszott le, ha megmozdulok, rögtön kiesik, így csak álltam mint egy hülye, a csaj kb. 10 méterre tőlem, én meg így kínomban széttártam a karom, mintha így üdvözölném. Aztán amikor odajött, puszit adtam neki, majd gyorsan lehajoltam, mintha a cipőfűzőm igazítanám meg és kivettem a telefonom a nadrágom szárából. Szerintem egyértelműen látszott, hogy mi a szitu. Mondanom sem kell, hogy nem tettem rá túl jó benyomást. :D Ebből a kínos indításból már nem tudtam visszahozni a dolgot. Rögtön mondta is, hogy neki csak egy rövid ideje van. Aztán sétáltunk egy kicsit ,de olyan gyorsan lerázott, hogy még az sem alakult ki, hogy egyáltalán megfogalmazódjon bennem, hogy akarok e valamit ettől a lánytól, vagy sem. Mondjuk a helyzet szempontjából ez végül is lényegtelen, hiszen soha többé nem találkoztam vele.

2018. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, kedves 4. válaszoló, ezt a sztorit kicsit megmosolyogtam. Ilyen kínos helyzetek sajnos tényleg ki tudnak alakulni...Viszont remélhetőleg lesz, aki majd nem az ilyen első randis bakik alapján ítél meg. Kösz a válaszokat!
2018. aug. 25. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!