Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal, csinos lányok, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, csinos lányok, miért nem adtok egy mackósabb férfinak esélyt hogy megismerhesd őt?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem oly gyönyörű mint te.

Lehet, hogy némileg mackósabb mint az átlag férfi.

Az is lehet, hogy nem oly bátor mint egy férfi.


Miért kell elsőre megmondani miféle férfi is lehet ez a csávó?


Mi van ha lelkileg pont ő az a férfi akire vágytál, tőle kapod meg azon kedvességeket melyeket semelyik magabiztos, erős testű férfitól nem kapsz meg.

Gesztusok, mélyen boldoggá lesznek téged.


Mi van, ha ő az a férfi, aki életed szerelme lenne, egyben az ágyban is ő elégítene ki a legjobban, és te elsöpröd akár egy szeretet mert nem szimpi?


Tudod miért élvezhetnél vele a legjobban?

Mert ha még szűz, akkor neked adatott a lehetőség, hogy minden előleges tapasztalat nélkül magadhoz igazísd a férfit.

A szokásait, a franciázását, a mozgása erősségét.


Ez a szüzekben egy nagy előny ha a nő felismeri ennek lehetőségeit.



2018. szept. 3. 10:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Te miért nem adsz a dagadt nőknek egy esélyt?
2018. szept. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 acelsziv ***** válasza:
97%

1: Jaaa hát azt nem lehet. Neki JÁR a "fiatal csinos lány"

A saját leírása alapján ronda, dagadt és gyáva.

Az első relatív

A második ellen lehet tenni.

A harmadik pedig nagyon gáz.

De szerinte mindettől el kellene tekintenie egy nőnek.

Csak kérdés, hogy minek pazarolja bárki az idejét olyanra aki nem hogy nem fogja meg elsőre de talán taszítja is?

2018. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg, válaszold már meg, hogy akkor miért nincs kövér nőd, ha egy vékony lánytól meg elvárod, hogy adjon neked esélyt? Hm? Hm?
2018. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Sajnos ebben igazad van.

Ezen részről.... Önzőek a férfiak.


Sajnálom

2018. szept. 3. 10:46
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Első két válaszadó. Ez nagyon ütött feldobtátok a napom, ment a zöld kéz :D Kedves kérdező. Elgondolkodhatnál ezeken a válaszokon!
2018. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Surfer Girl ***** válasza:
94%
Nekem semmi bajom azzal, hogy megismerjek mackós, sőt akár kövér pasit. Van is ilyen ismerősöm több is. Ismerősök maradhatunk, akár jókat beszélgethetünk is, de csak ennyi. Párkapcsolatba vagy intim kapcsolatba nem szeretnék ilyen férfival kerülni, én sem vagyok ilyen, nekem ez a testalkat nem jön be.
2018. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Miért vagy lusta lefogyni? Kinek kell egy zsírdisznó?

Egészséged hogy szolgál?


Nem vagyok jótékonysági szolgálat, hogy mindenkinek esélyt adjak.

Megkapom én a sportos jóképű pasikat, akkor minek kéne nekem egy elhízott ember?

Egy elhízott ember nem tudna lépést tartani az én egészség centrikus életmódommal.

2018. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem vonzódom a kövérekhez.

2. Én sokat vagyok mozgásban, egy kövér ember nem tudja tartani velem a lépést, nem jön el velem szurdoktúrára, futni, kifullad egy nagyobb sétától. Teljesen más az életmódunk.

2018. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Jajj de unalmas màr...

Képzeld el, hogy a helyes, izmos férfiak között is rengeteg a kedves, romantikus, szeretni tudó, aki boldoggá akarja tenni a párját.

Te pedig leírod, hogy gyáva vagy, önző, a kérdés alapján felszínes, és buta is. Valahogy nagyon nem látom azt a fantasztikus belső értéket, amitől te annyival jobb lennél.

2018. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha te mackós-duci, de feszes,izmos- vagy, nem pedig dagadt, nem hiszem, hogy ne tetszenél valakinek.


Egyébként ha annyira fontos, hogy a csajod vékony legyen, tessék szépen tenned magadért!

2018. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!