Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megint összehozott az app (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint összehozott az app (a Tinder) egy nálam idősebb 40 éves nővel, miért csak az idősebbek lájkolnak engem?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok, és már egy ideje Tinderezem, de a korosztályom érdeklődése nem talál meg, a 20 tól 31-éves korosztályból valaki valamiért nem jön össze a tinderen.

Ezért gondoltam bővítem a szűrét és a kort 18-tól 42 éves korig állítottam be.

Ősze is hozott az alkalmazás egy 40 éves nővel, anyukával(van egy kisfia), aki még nagyon csinos is. Ahogy a szexfilmeben szokták mondani igazi Milf kinézetű. Még nagyon friss a dolog csak most kezdtünk üzengetni. A hölgy komolyat kapcsolatot keres, ezt írta ki az adatlapjára. Egy nagyon vonzó gyönyörű szőke nőről van szó. Most mi legyen? Menjek bele a dolgokba komolyabban, vállaljam be? Adódhatnak problémák a korkülönbség miatti más életszakasz miatt? Mi a véleményetek.

Én is komoly kapcsolatot szeretnék. Ne törődjek a korkülönbséggel?



2018. aug. 22. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk elmész vele pár randira és kideríted?
2018. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, pár randit nagyon szívesen bevállalnék vele, hogy többet megtudjak, aztán meg alakul ahogy alakul. lesz a mi lesz...
2018. aug. 22. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Nalam már kizaro ok lenne hogy bármit is kezdjek vele mert van gyereke

Sajatot sem szeretnek nem hogy más gyerekével foglalkozni

2018. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha vonzódtok egymáshoz, mindketten komolyat kerestek, akkor miért ne? 9 év még nem a világ vége, fordított esetben senki nem tartaná furcsának... úgyhogy szrd le, ki mit gondol. Menj el vele pár randira, aztán meglátjátok,hogy alakul. Ha egymás mellett találjátok meg a boldogságot, a kor csak egy szám. Egy próbát megér.
2018. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jön vele a gyerek is,néha a régi apucival is össze kell fuss.
2018. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Azért, mert neki már erősen csökken a párkapcsolati értéke a kor, és a gyerek miatt, és rájött hogy nem fog kis szürkét kapni. A fiatalabbak még várják a szürkét, és csalatják meg magukat a jópashee-val.
2018. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
27 éves nő vagyok, amíg nem állítottam be az életkort 36 évesig, addig sorra kaptam a lájkokat, üzeneteket az 50,60,70(!) éves korosztálytól. Az a baj, hogy sok ember nem a korosztályában nézeget.
2018. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak milfek akik jobban szeretik a fiatalabb férfiakat akik kitartóbbak az ágyban, mint a sörhasú szőrös öreg papócákat. Esetleg már klimaxolnak, és kapuzárási pánikban vannak.

Nincs ebben semmi szokatlan, Kérdező, ez már a Gerbeaud cukrászda óta így van.

2018. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a Gerbeaud cukrászda fogalom. Vidéki vagyok.
2018. aug. 22. 18:52
 10/10 A kérdező kommentje:
Kelet Magyarország legkeletibb részén élek.
2018. aug. 22. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!