Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzem meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg hogy akar-e velem járni?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és nem igazán tudom hogyan kellene ezt megkérdezni. Ha odaállok hogy: "Akarsz velem járni?" szerintem elég égő ilyen idősen... Tudom beszari vagyok dehát... Egy két tanács jól jönne! Ja és a csaj jelei elég egyértelműek hogy ő is szeretné.
2008. nov. 3. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne tétovázz!!Hívd el szerintem randira és közöld vele ,hogy te többet szeretnél.
2008. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyértelmű, hogy a csaj is benne lenne, csak simán mondd meg neki, hogy te többet szeretnél. Viszont én előtte megcsókolnám, és csak utána mondanám neki ezt:) De rád bízom.
2008. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

izé, romantika!

hívd el moziba,az mindig bejön.ha elmegy , akkor tudni fogod,ill . ő is tudja , hogy mire készüljön.kvázi: betud segíteni, h a kezdeti formaságokon túl legyetek.

komolyra véve:finom érintések, szemezés.............támogatandó: elöbb tényleg csókold meg , aztán, lehet nem is kell már nagyon sokat kérdezned:D nem lesz rá időd:D

2008. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Minek kérdeznéd?

Csak hívd el ide, oda, amoda...

A huszadik után már kérdezni se kell :-)

2008. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Srapnel ***** válasza:
Á, még az előzőeket sem kell. Nem attól fogtok járni, hogy kijelentitek és az ügyvéd rányomja a pecsétet a papírra. Attól, hogy részei lesztek egymás életének. Nem kell itt semmi mozi (hacsak nem vagytok egyébként is moziba járók), stb., éljétek együtt a mindennapokat. Az a járás.
2008. nov. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Vagy ha nem tetszik egyik megoldás sem, tép le a ruháját és tedd magadévá :) :)


persze ez csak vicc :)

2008. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!