Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra vonzó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra vonzó vagy taszító egy jóképű, céltudatos, de brutálisan magányos férfi?

Figyelt kérdés

Jól nézek ki, teljesen elégedett vagyok a külsőmmel és a személyiségemmel is, kiegyensúlyozottan és céltudatosan alakítom az életem. Alapvetően jól érzem magam minden társaságban, bárkivel jól kijövök,szeretek térfálkozni,szeretik a humoromat, de lényegében totális társas magányban élek, senki sincs, aki úgy igazán közel állna hozzám. Egyik ismerősöm úgy fogalmazta meg, hogy ő engem csak simán "az indivídum"-nak tart.

Végül is nincs se kutyám se macskám, aminek az előnye, hogy van időm sok pénzt keresni, ezt ki is használom, amiből lehet pénzt csinálok, úgysincs jobb dolgom. Nyilván nem így tervezem leélni az életem, örülnék ha lenne egy társam, csak hát úgy vagyok vele, hogy csak azért nem fogok összejönni valakivel, hogy 'legyen valaki' ilyen alapon most is lenne jelentkező, de én ebbe nem megyek bele. Majd csak olyannal fogok, akit tényleg szeretek.


2018. szept. 16. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
ugyan így vagyok én is csak nőbe
2018. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vonzó, nagyon is. Pont a zsánerem, de nagyon kevés ilyen ember van.
2018. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Me too...
2018. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is. Eddigi tapasztalataim alapján semleges. Semmi vonzó nincs benne, de nem is taszító.

24F

2018. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És a pénzcsináláson kívül nem is terjed ki másra az érdeklődési köröd?
2018. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Őszintén nekem ez rettentő furcsa. A legszívesebben az időmet a barátaimmal töltöm de sokat vagyok a családommal is amit szintén élvezek, (párom most nincs így ez kiesik) de egyedül is szeretek lenni...mondjuk egy napig.

Tehat szákomra ez elképzelhetetlen és egy ilyen kapcsolatban sem tudnék lenni. Higy a másiknak csak én legyek.

Ez távol esik mentalitásomtól meg mondom alapvetően semmi bajomvaz ilyen emberekkel de en nem annyira jövök ki velük.

Nem taszít, de kapcsolatra semmiképp nem tudnám elképzelni.

2018. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem! A pénzcsinálás mellett a pénz elköltésében is profi vagyok. Imádok utazgatni, jókat enni, jó helyeke járni,városnézni,tengerparton dögleni, síelni,szörfözni, nem sajnálom a pénzt arra amit szeretek. Mondjuk vannak olyan hobbijaim is,amihez még pénz se nagyon kell, pl. kirándulás, stratégiai játékok, rajzolgatás, sorozatok,filmek.
2018. szept. 16. 22:29
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Te szerintem félreértesz. Nekem is nagyon jó kapcsolatom van az emberekkel, a családommal, barátokkal is rendszeresen tartom a kapcsolatot, jól elvagyok velük, de senki sincs, aki úgy igazán közel állna hozzám.
2018. szept. 16. 22:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2018. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!