Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy hiába vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy hiába vagy jóképű, magas, de ha nem vagy mellé tökös, bátor, céltudatos és faszagyerek, akkor nem fogsz kelleni a csajoknak?

Figyelt kérdés
Több ilyen haverom is van, aki jóképű, izmos, ugyanakkor elég töketlen is és nincs nője, mert nem tudnak elég vonzalmat generálni bennük emiatt.

2013. febr. 10. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ahogy neked sincs..
2013. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vannak olyan erős személyiségű nők, akiknek pont az ilyen könnyen irányítható, ám jól kinéző fiúk az esetei, de nem ez az általános.
2013. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hát ja.. honnan tudtad?
2013. febr. 10. 14:28
 4/19 anonim ***** válasza:

Pontosan így van...legalábbis nálam.

Akkor inkább legyen alacsony,jóképű de legyenek meg benne a felsoroltak.

2013. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Van ilyen. Nekem volt egy ilyen barátom, nagyon jol nézett ki de nagyon életre képtelen szerencsétlen ember. Mondjuk nem ezért lett vége, de azóta még szerencsétlenebb. Nem is értem, hogy lehet valaki ilyen... és nem csak a lányok terén az, hanem az élet egyéb területein is.
2013. febr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
én is bevallom h egy életképtelen szerencsétlen alamuszinyuszi vagyok de legalább azon vagyok h változtassak rajta mert a külsőmnel nekem sincs gondom. és amúgy ezekkel a haverokkal nagyon jól lehet fejlődni csak hamarabb is elkezdhettük volna már ...
2013. febr. 10. 14:34
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát igen az hogy tökös , bátor , céltudatos legyen legalább annyira fontos.
2013. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Már ne is haragudj, de én mint nő férfit keresek, ha nyuszikát akarok, akkor nem pasizni megyek, hanem az állatkereskedésbe.
2013. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
természetesen csávó vagyok és nem nyuszi te nagyokos. érted?
2013. febr. 10. 14:40
 10/19 anonim ***** válasza:
igaz
2013. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!