Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem a nőnek kell fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem a nőnek kell fizetnie az étteremben?

Figyelt kérdés
Belegondolva ez teljesen logikus lenne, hogy a nő fizet. Mert a férfi magától sose menne étterembe enni, ezt a nő miatt kell megtennie. A nő meg kap egy társaságot maga mellé (mert ő ugye szeret ilyen helyekre járni, de egyedül gáz). Ergo még az sem állja meg a helyét, hogy felesbe fizessenek, a nőnek kellene állnia a számlát cserébe hogy szórakoztatják és a másik idejét rabolja a felesleges urizálással, ahelyett, hogy otthon összeütne valamit.
2018. szept. 18. 07:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%

A ferfiak is szeretnek etterembe menni.

Kora reggeli troll.

2018. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%
Ne aggódj. Veled úgy se menne étterembe egy nő se :)
2018. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%

Én imádok elegáns helyekre menni.Legyen az étterem,színház,múzeum

21f

2018. szept. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
0%
meetoo
2018. szept. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%
#4 Gyááájjjnecsináldmár...! 🙀😹😹😹
2018. szept. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon helyes, Te inkább maradj csak otthon a söröddel meg a meccseddel. Semmiképp se szaporodj, ne legyen utánpótlás ilyen "férfiakból".
2018. szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
2. De sajnos igen, pont akkor fogalmazódott meg ez a kérdés. Ülök a cukrászdában, előttem a nő majszolja a krémest, én meg azon gondolkodom, hogy mi a fenét keresek én itt (mert lehet pont egy jó meccs van a TV-ben), és még fizetnem is kell érte, ráadásul az egészet. Szóval érted, én nyújtom a szolgáltatást, és én állom a számlát? Vicc.
2018. szept. 18. 08:08
 8/39 anonim ***** válasza:
96%
De akkor minek randizol? Most komolyan... minek randizol olyan nővel, aki nem érdekel téged?
2018. szept. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
96%

Igazi proli vagy. Maradj a Tv elott sorrel, csipsszel, porkoltszaftosan.

Nem kell neked no.

2018. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
9. De a nő érdekel, de otthon is lehet enni. Ez az étterembe járás amúgy is csak egy felvágás mások előtt, hogy ninin itt vagyok valakivel, puccosan kiöltözve, látjátok? Aki szeret annak jó otthon kettesben a rántotta is.
2018. szept. 18. 08:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!