Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti nem érzitek kínosnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek kínosnak hogy egy étteremben, kávézóban az emberek látják hogy ti randiztok főleg az első 1-2 alkalomkor amikor még nem vagytok teljesen ráhangolódva egymásra?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Nem vagyok olyan nagyképű, hogy azt gondoljam az egész kávézó vagy étterem az én magánéletemmel foglalkozik.
2018. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon érdekli őket...
2018. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha komolyan érdekel a randi és a személy aki velem szemben ül, akkor eszembe sem jut a mással foglalkozni.. Mondjuk ez még sosem jutott eszembe, h az egész kávézó vagy resti minket nézen...
2018. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A partneremre figyelek, még a telefonom is lenémítom.
2018. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%

Nos, kinos bevallani, de rettentoen.

Foleg, mikor olyan surmo a randipartner, hogy kiabalva kerdez intim dolgokat.

2018. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Azért járok étterembe, hogy az ilyeneket lessem...
2018. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Én azt is kínosnak érzem, amikor reggel először lépek ki az utcára. Egész nap tépem is rajta magam, hogy mit gondolnak mások. :S
2018. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Engem nem érdekel, mert próbálok minden idegszálammal a másikra figyelni, kizárok mindent akkor. Ő érdekel, más nem. :)
2018. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Én egyszer a családommal ettem egy étteremben, és láttam egy ilyet, tuti, hogy első randizós párocska lehetett.

Nagyon aranyosak voltak:)

2018. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem.

De sikeresebb leyzel, ha inkább a partneredre figyelsz... ha erre koncentrálsz , akkor elrontja a hangulatot.

2018. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!