Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 47 éves férfi vagyok. Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

47 éves férfi vagyok. Mennyi esélyem van 30 év alatti lányokkal összejönni tartós kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Az ismerőseitek között mennyi ilyen kapcsolat van?
2018. szept. 18. 21:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Egy sincs. Semmi bajunk a papakkal, ha nem a parunk akar lenni.
2018. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az én ismerőseim között sok ilyen van. Mind nagyon jómódú férfi, és ebből kifolyólag erős önbizalommal is rendelkeznek. Van ahol látszik, hogy tényleg szeretik egymást, de sok helyen a pénz kontra fiatal test kapcsolat a jellemző.
2018. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy tele penzzel, akkor semmi.

Minek allnanak le olyan pasival aki az apjuk lehetne es valoszinuleg mar a cerka se all ugy, mint regen.


Amugy kivancsi lennek, hogy mi a gondod a 35-45 eves nokkel?

2018. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ha jómódu vagyok, a pénz elég hogy magam mellet tartsak valakit?

Sose fogom tudni valóban szeret e vagy csak kihasználja.

Semmi bajom a korombeli nőkkel.

De egy huszon éves mégis csak más. :)

2018. szept. 18. 22:05
 5/21 anonim ***** válasza:
3%
Általában azt látom, hogy a fiatal nők nagy része végül egy jóval idősebb férfi mellett horgonyoz le, vele alapít családot is. Volt osztálytársnők tömkelegét tudnám felhozni példának, látom a FB-profiljukat, a legalább 15 év korkülönbség befigyel. Lassan oda jutunk, hogyha megtetszik egy nagyjából velem egykorú nő, még csírájában el kell fojtanom a fantáziálgatást vele kapcsolatban. Úgyis jön egy 20 évvel idősebb pacák, odamakog neki valamit, aztán viszi is...
2018. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%

Szüleim elváltak, édesapám 45 éves és barátnője 28. Látszik hogy bírják egymást, 2 éve együtt vannak már.


Apa középvezető, nettó néhányszázezret keres (félmillió alatt), arcra szerintem jól néz ki + átlagos alkata van és szerintem normális ember. Szerintem lehetséges, de nyilván ezekben a dolgokban rendben kell lenni.


21/F

2018. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%
Havi nettó 500 felett és mehet. Izomóló séró Audi plusz nagy arc haverok és már meg is jelentek a belső értékeket kereső asszonyok
2018. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Tartós kapcsolatra gondolok.

Nem csak egy két szexre.

Aki együtt élne velem stb.

2018. szept. 18. 22:17
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
47 éves vagy és helyesen írni sem tudsz...
2018. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%

Ok, bocsi, ha kiabranditok mindenkit, de a nok nagy resze nem szerelmes. Szereti a penzt, a biztonsagot, de nem szeret.

Szoval ha eleg penzed van es turhetoen nezel ki, magad mellett tarthatod, orgazmust eljatszani konnyu. Manipulalni a ferfiakat konnyu. Nokent mondom ezt, mert igaz, hogy a legtobb no a penzre megy, es sose fogjak ezt elismerni!

Csak akkor fogod megtudni, hogy igazan szeret teged, ha penz nelkul is veled marad.


Sok szerencset.

2018. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!