Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 47 éves férfi vagyok. Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

47 éves férfi vagyok. Mennyi esélyem van 30 év alatti lányokkal összejönni tartós kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Az ismerőseitek között mennyi ilyen kapcsolat van?
2018. szept. 18. 21:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha huszonevest akarsz 47 évesen, nem mindegy hogy csak a pénzed miatt van?:) van és kész. Hisz erre vágysz. Nem társa, hanem valakire aki fiatal, nem korodbeli
2018. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
Nincs olyan ismerősöm, aki fiatal létére egy öreg férfival élne együtt. Én sem jönnék össze egy 40-es éveiben járóval.
2018. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Ja, amúgy ha neked az az érték, hogy valaki fiatal, akkor miért beszélsz itt tartós kapcsolatról, együttélésről? Pár év múlva meg lecseréled egy másik fiatalra?
2018. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
37 evessel sem, nemhogy 47
2018. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Párom most 45 éves, én 11 évvel vagyok nála fiatalabb. Mikor először találkoztunk, mindegyikünk házas volt. Emiatt nem is volt köztünk semmi csak egy hello az utcán. Az élet úgy hozta, hogy 6 év múlva mikor találkoztunk, meglepődve tudtuk meg egymásról hogy mindketten elváltunk. Összejöttünk, van 2 gyerekünk is, és boldogok vagyunk. És ami a fontos, hogy nem a pénz miatt vagyunk egymás mellett, mert abból egyikünknek sincs sok, hanem mert szeretjük egymást.

Nekem mondjuk nem is kellene olyan pasi, aki a pénzével szeret és nem a szívével.

2018. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem működhet, nem feltétlen kell, hogy felületes kapcsolat legyen, ahol a pénz dominál. Úgyis le fognak szólni ezért, de engem például nem érdekel a pénz, inkább frusztrál, ha valaki nagyon tehetős, másfelől nekem is van saját fizetésem, nem olyan sok, de eltartom magamat és erre büszke vagyok.

De gondolom, hogy a kérdezőnél a fiatalság egyenlő azzal, hogy úgy nézzen ki a lány, mint egy fotó modell, átlagoska, vagy az alatti nem üti meg a mércét.

Amúgy ismerek egy-két iylen párt, és ők tényleg odáig vannak egymásért.

2018. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
9%
Nem szoktad az itteni kérdéseket rendszeresen olvasgatni? Rendszeresen vannak ilyenek, hogy "beleszerettem egy 22 évvel idősebb nős férfiba", "tetszik az oktatóm, hogy kerülhetnék közelebb hozzá", "szerelmes lettem a tanáromba" és hasonlók. Eléggé árulkodó... Szerintem a hatvanas férfiak is nyugodtan rámehetnek huszonéves lányokra - elő kell adni a gentlemant, aztán jön a friss, finom pipihús :D
2018. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
86%
A családalapításról már lekéstél, ezért azok a fiatal nők, akik családot akarnak, nem állnak szóba veled. Akik meg nem akarnak családot, mert inkább élvezik az életet, azok találnak maguknak fiatalt is. Persze ha van pénzed, akkor mindig találhatsz magadnak lányt, aki érdekből veled van. De mivel neked is csak a fiatalság a fontos, a jellem nem, ezért biztos nem bánod.
2018. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim között egy ilyen kapcsolat sincs.


Mennyi az esélye? Ha jóképű és gazdag vagy és nem látszik rajtad a korod, akkor sok, de ha se pénzed, se jó "pofid" nincs, akkor semmi.

2018. szept. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha egy lány pénzért lesz veled csak addig tart míg bebiztosítja magát belőled anyagilag.Aztán lelép, jó eséllyel közben szeretője lesz.

40 nő vagyok de nekem nem kéne 47 éves férfi.

Keresgélj csak a 45 körüliek között.

2018. szept. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!