Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esély, hogy felfigyeljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy felfigyeljen rám a tanárom?

Figyelt kérdés

Sose gondoltam, hogy a tanáromba leszek "szerelmes" felnőtt fejjel.

24 éves vagyok, utolsó évem az egyetemen. Egy fiatal srác kezdett tanítani, nálam 3-4 évvel lehet idősebb. Eleinte nem érdekelt, de a személyisége egyre jobban megfogott; folyton viccelődik órán, és el is hívta a csoportomat egy piknikre majd május körül.

Eleinte semmit nem vettem észre rajta, nem tudta a nevem, egy átlag diák voltam. Most viszont úgy érzem, felfigyelt rám. Elkezdtem jó dolgozatokat írni nála, és azóta teljesen más velem. Év végén egy hármassal és egy ötössel ötösre zárt le, mondván, hogy látja a fejlődést. Idén pedig, amit a többiek is észre vettek: ha felolvassa a nevemet a jelenléti íven, folyton mosolyog, és rengetegszer elkapja a szemét rólam, ha ránézek(ezt a barátnőm és egy srác is mondta a csoportban, akiknek meg sem említettem, hogy tetszik nekem a tanár úr). A nevemet elkezdte viccesen felolvasni minden órán(igen, csak az enyémet). És tegnap történt a következő; mentem haza a villamossal, és ő is rajta volt. Arra lettem figyelmes, hogy egy srác messziről bámul engem, majd 5 perc után kapcsoltam, hogy az a helyes srác, akivel szemezek, az a tanárom. :D Oda köszöntem neki, mire ő is és elrohant.

SZó szerint elrohant.

Egyszerűen nem tudom, mit csináljak. Ez nem az a tipikus menő tanár, akiért mindenki oda van, engem viszont megfogott.

Viszont félek, hogy ezt mind csak bebeszélem, és pofára esek. Arra gondoltam, hogy majd a pikniken közeledek felé, de mégis hogy?

24 éves vagyok, volt már dolgom pasival, mégis most egy kölyöknek érzem magamat. Egy dekoratív, magabiztos nő vagyok, de amint ennek a tanárnak a közelébe kerülök, egyszerűen elfog egy olyan érzés, hogy igen, nekem ő kell.

Ilyet sose éreztem az életemben, még a szerelmes exes kapcsolatomban sem.

Van valami ötletetek? Bármit szívesen fogadok, leszólást is, vagy hasonló történetet. Ha úgy gondoljátok, hogy naiv vagyok, azt is, hiszen érdekel, hogy egy külsős ezt hogy látja.

Egy barátnőmnek sem meséltem el, féltem, hogy kinevetnének. :)


2018. szept. 20. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélgetni a pikniken!
2018. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem azzal nem veszthetsz semmit, ha odamész hozzá és finoman beszélgetést kezdeményezel. Ne nyomulj rá, viszont ne is ignoráld, az a lényeg, hogy legyél titokzatos, kifürkészhetetlen, de azért látszódjon rajtad az érdeklődés!:D
2018. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pipázd le vadul és beléd szeret.
2018. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélgess vele, kérdezd meg, hogy mi a véleménye rólad, szeretne-e jobban megismerni, meg a szokásos ismerkedési kérdések.
2018. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!