Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri esélyt adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri esélyt adni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek régóta tetszem. Sokszor randizni is hívott, de mindig elutasítottam, mondvacsinált indokokkal, mert féltem. Túl félénk voltam és zavarba hozott. Évente próbálkozott, és most megint itt tartunk, próbált randira hívni, de elutasítottam. Mégis érdekelt. Úgy alakult hogy egy buliban találkoztunk. Ott is kérte hogy adjak esélyt. A barátaim is biztattak, de mire oda került volna a sor hogy megmondjam neki, láttam egy másik lánnyal csókolózni. Másnap mondta, hogy nagyon szégyelli magát, részeg volt és reméli megbocsájtom ezt neki egyszer. Úgy érzem adnék neki esélyt, de mégis bizonytalan vagyok, hogy talán nem hűséges típus.

2018. szept. 12. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
csak csók volt? persze biztosan
2018. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szánalmas lúzerek vagytok mind a ketten.
2018. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki mással csókolózik annak nincs mellettem/melletted helye, akár mire is fogja. Annak nem én/te kellesz, hanem tök mindegy neki, csak tudja hová tenni.
2018. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha őszintén a szívemre teszem a kezem, azért nálam is volt olyan, hogy valakiért odavoltam, akinek láthatóan nem kellettem, ezért úgy döntöttem, hogy oké, akkor nem foglalkozom vele. Jött valaki más, aki szimpi volt és csókolóztunk egyet. Na bumm. Ettől ha az előző azt mondta volna, hogy én is kellek neki és nyitott egy kapcsolatra is abban hűséges lettem volna, de nem fogok sírni hónapokig valaki után, akivel soha semmi nem volt és nem kellek neki.
2018. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így jártál,legközelebb gondolkodj!!
2018. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Pontosan úgy vagyok vele, mint az 5-ös, sőt.

Már hónapok óta igyekeztem valakinek a közelében lenni, elhívtam ide-oda, de mindig visszautasított. Egy ilyen napon kicsit többet ittam és úgy döntöttem, ha neki nem kellek, akkor nem fogok tovább szomorkodni. Életemben először egyéjszakás kalandba keveredtem.

(Egyébként rá két hétre összejöttünk a kiszemelt sráccal, de ő is tudta előtte, hogy volt ez a kalandom.)


Szóval attól, hogy te mindig visszautasítod, neki nem kell feltétlenül várnia. Emberek vagyunk, mindenki pótolható, még ha nem is szeretünk belegondolni. Egy egészséges önzőségre szükség van.


21/N

2018. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Mint a 4/5-ös, bocsánat, ez lemaradt. :)


Szóval ne félj, nem fog megcsalni, ha összejöttök, nem olyan, csak már nem akart tovabb várni úgy, hogy folyamatosan elutasítod.

2018. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!