Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene csinálnom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy tetszik egy fiú. Ő ilyen Punk/Rock-os stílusú, én viszont ilyen egyéni. Nem nagyon érzem, hogy összeillenénk, de a barátnőim aztmondják, hogy a stílus csak egy dolog, meg hogy összeillenénk... De nemmerem se msn-re fölvenni se semmi...:/ Mitkéne csinálnom? Megéri próbálkozni? Lécci ne fikázzatok le, csak nemtudom hogy mitkellene itt csinálni.

hamarosan 13/L


2010. jún. 22. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! De aranyos... :D


A stílus teljesen mindegy. Ha tetszik, ez nem lehet akadály. Nyugodtan próbálkozz. Vedd fel. És írj neki valamit. Majd csak alakul valamilyen beszélgetés.


Sok sikert!


20/F

2010. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszii. :)
2010. jún. 22. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Újra az első vagyok.


Most nézem hogy van egy olyan kérdés is hogy:

Megéri próbálkozni?


Természetesen megéri. Méghozzá azért mert lehet hogy összejöttök. Ha pedig valamilyen oknál fogva nem, akkor el tudod felejteni. Nem fogsz hónapokat álmodozni róla feleslegesen. (Mint én egy lányról régen) Vagy az is lehet, hogy ha jobban megismered, már nem is fog annyira tetszeni és könnyen túlléphetsz rajta.


Ettől független remélem az első eset valósul meg. :D


Még egyszer sok sikert és szerencsét. Csak bátran. (:

2010. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) írjatok még lécci!
2010. jún. 22. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!