Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány (27) egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány (27) egy másik srácra azt mondta, hogy "jóképű" akkor ott nekem már nincs esélyem?

Figyelt kérdés

Szitu röviden az, hogy már egy ideje "randizgatok " vele, kávé süti stb, de nem sikerült atlepni azt a bizonyos határt, tudom hülye vagyok hogy ennyi idő után sem sikerült összehoznom egy vallomást vagy valamit, de mindegy, a lényeg, hogy legutóbb szóba került egy közös ismerősünk, és mondta, rá, hogy milyen fura hogy egyedül van a pasi, hiszen olyan jóképű, ez még oké, túlléptem, és meg akartam beszélni a legközelebbi közös programot, lesz ilyen bicikliverseny, és nézőnek mennénk, erre mondta, hogy hívjam el ezt a csávót is! 😮 mert ugye rajtam keresztül ismeri, (én hülye természetesen el is hívtam) és így hirtelen realizaltam hogy ezek a randizgatasok valószinűleg tényleg csak kávézgatások, semmi több, sőt lehet csak haverhoz akár közelebb kerülni rajtam keresztül?

Most ott tartunk, hogy megyünk bringaversenyre édes hármasban 😁 és szerintem ki kéne lépnem mielőtt nagyon kínos lesz a szitu...

Most mit kéne ilyenkor csinálni? Ezek alapján szerintetek is a másik csávó kell neki? Tudom nagyon összevissza lett az írás meg nem látjátok az egész történetet, de nagyon hülye vagyok a nőkhöz, ezért kértem itt segítséget.



2018. szept. 21. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ezek alapján igen. Meg nem tudom, mióta taliztok, de nekem valahogy elhal a lelkesedésem, ha 3.-4. találkozónál egy csókra sem kerül sor.
2018. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remeltem nem kérdezitek meg, de már 1 éve nyuzom szerencsétlent, már elhivtam vagy 20-30 kávéra az biztos 😂de sosem volt visszautasito , persze volt olyan, hogy mondta h fáradt majd inkább máskor... Szóval tényleg nem tudom mi jár a fejében...
2018. szept. 21. 11:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj :/ Egy év? Hát ha életem szerelme lettél volna, a tutyimutyiságoddal, akkor is elriasztasz :/ Vedd ezt jó tanulóleckének, ha bejön egy lány, ne toporogjatok egy szinten, hanem közeledj felé, ha visszautasít, legalább kiderül.
2018. szept. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez egyértelmű.Én beteget jelentenék és hanyagolnám egy életre a lányt.
2018. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Gondolatban már rá van pörögve a másik srácra, ez nem is vitás. Viszont amikor azt mondta, hogy milyen jóképű, odaszúrhattad volna neki, hogy "ha egyedülállóak vagytok mindketten, miért nem jöttetek eddig össze?" És ezzel részedről le is van zárva az ügy. Majd jön egy következő csaj, ne izgasd magad.
2018. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos a lányok fejébe nem lehet belelátni.

Volt egy emlékezetes esetem, nagyok tetszett a csaj és már annyit jártam utána hogy az anyja lakáskulcsot akart adni. De valahogy a csaj nem akart elköteleződni.

Nekem meg volt egy munkahelyi kibontakozó lehetőség és éltem vele (azóta 17 éve vagyunk együtt). Szóval mikor más irányba indultam, vagy 2 hónap után volt egy buli ahol ott volt ez a csaj is, és ő hívott félre bevallani hogy halálosan szerelmes volt belém, annyira mint még soha, de nem merte bevallani eddig. Na ez kiverte nálam a biztosítékot, kb. olyan volt, mintha a pápához elmenne Jézus egy közös szelfit csinálni a facebook oldalára, de már benne voltam az új kapcsolatban, nem léptem vissza.

Szóval ahol bezárul egy ajtó, ott nyílik egy másik.

A csajok többnyire akkor érdeklődnek egy hapsi iránt, ha az már foglalt, mivel ez biztos jele annak hogy tud valamit ami egy nőnek kell.

2018. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt azért te vagy a hülye, de már asszem te is írtad hogy belátod, szóval nem téges bas ztatlak.


Már az első-második randin meg kellett volna próbálnod csókolni. Mint ahogy a valóságban minden sikeres férfi csinalja.

2018. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással tényleg nem lesz esélyed nálad. Ahelyett, hogy már rég elmondtad volna neki, hogy mit érzel iránta vagy legalább beszéltetek volna arról, hogy mi van köztetek, most ahhoz aszisztálsz, hogy végül egy másik sráccal jöjjön össze. Ezt szeretnéd? Gondolom nem.

Ezek alapján, amit te leírtál úgy fest, hogy csak barátként kezeled, annak ellenére, hogy többet érzel iránta, úgyhogy nem csoda, hogy más srác után kezd érdeklődni. Lehet, hogy nem is sejti, hogy bejön neked és ha te nem lépsz, akkor majd helyetted lép más.

Mit kéne csináldod? Ha tényleg bejön neked ez a lány, akkor tegyél érte. Szépen állj elé minél előbb és mondd el neki, hogy többet szeretnél tőle.

2018. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*nála
2018. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

érdekes így visszaolvasva én is látom, milyen egyértelmű az egész, csak kívülről kell szemlélni a sztorit.

Mindegy, legalább van egy jó lány barátom, ami sosem jön rosszul, na meg lehet beszerveztem valakinek egy jó csajt....

Akit egyébként nem is bírok. Amikor felhívtam a csávót, hogy nem akarna-e velem lógni, volt egy döbbent csend, szinte hallottam a gondolatait, hogy ez meg mi a fszt akar?! Aztán mondtam hogy a lány is jön, egyből máshogy beszélt :D

Úr Isten én tényleg hülye vagyok...

2018. szept. 21. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!