Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit érdemes tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érdemes tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én egy 27 éves pasi vagyok.

Van egy lány, akivel ismerkedem már egy hónapja, volt csókolózás, közös program, ott alvás, stb.

Nos, neki fiú barátai vannak csak, és sokat találkozik velük.

Nos, ez már a 3. alkalom volt hogy elhívtam randizni, de nem tudott jönni, mert sok dolga van, ami igaz is volt, de aztán mikor végzett vele, elment a pasi haverjával sörözni, sétálgatni és másnap reggel közölte, hogy ott is aludt, de nem történt semmi.

Itt azért sántított nekem a dolog, na de mindegy.

Ő azon akadt ki, hogy én 3x hívtam az éjszaka folyamán, hogy minden okés-e, írtam neki egy üzenetet, hogy valami életjelet majd adjon magáról reggel ha lesz ideje vagy valami.

Kb dél körül írt egy üzenetet, hogy azt érzi, hogy megfojtom (jelzem 3x csörgettem összvissz, mert úgy volt, hogy hív az éjjel mindenféleképpen, de nem tette) mert egy hívást se kellett volna elejtenem.

Most gondolkodunk, hogy hogyan tovább.

Ti mit csinálnátok?

Eléggé rossz a helyzet, és nem tudom, hogy mit csináljak most.

Az a baj, hogy nagyon de nagyon pasi barátja van, és nagyon soknál ott is alszik, és ezt nem igazán tudom elfogadni.

Ötletek?

27F, 25N



2018. szept. 22. 10:55
 1/3 anonim válasza:
Hát ez kellemetlen dolog, de szerintem te pont olyan vagy neki mint egy másik xy haverja...de úgy is ezt te döntöd el, hogy mit gondolsz
2018. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az lesz a célszerü, ha ezt befejezzük. Nincs meg a kellő bizalom, és én nem bírnám idegekkel ezt.

Köszönöm a válaszod! :)

2018. szept. 22. 11:44
 3/3 anonim válasza:
Nincsmit. 😄✌
2018. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!