Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes kezdeményeznem annak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kezdeményeznem annak ellenére, hogy lány vagyok (mindezek után)? Hogyan? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Öt éve, elsős gimis koromban egy évvel felettem járó srác a semmiből elkezdett köszönni nekem,tudta a nevem a nélkül, hogy egyszer is beszéltünk volna (ami akkor kicsit bizar volt már csak azért is mert, sem népszerű, sem különösebben szép nem vagyok, ami miatt esetleg sokan ismetek volna.)


A lényeg, hogy a gimi alatt "folyosó barátság lett ebből". Tehát ha találkoztunk beszélgettünk, de semmi több. Nekem akkor más tetszett és mivel jeleket sem igazán küldött, így nem is gondoltam rá másként. Aztán miután ő végzett párszor még visszajött az iskolába, pár perces beszélgetések voltak közöttünk csak. Én ezután bekerültem a nagy szallagavató- ballagás- érettségi hármas forgatagába. A szalagavatón a srác is ott volt, mert meghívták. Na ott kezdődött, hogy kicsit másként kezdtem ránézni és ott éreztem hogy részéről is megváltozott valami, mert másként kezelt. Többször megdícsért milyen csinos/ dögös vagyok (mikor melyik illett a ruha jellemzéséhez).


Az afterpartin többször táncoltunk együtt, de semmi több. Akkor még "túl erkölcsös" voltam. (Meg is jegyezte, hogy nem gondolta, ilyen jól táncolok.) Ekkor tájt beszéltünk először facebookon.


Aztán úgy az egész abba maradt nyárig, mikor elhívott engem és a barátnőmet fagyizni. Már nem is emlekszem miért végül ketten beszéltük meg, hogy találkozunk, csak nem ugyanott vártunk és így meghiúsult a találkozó. Csak később gondoltam bele, hogy randi lett-e volna vagy sem. Pár próbálkozás után sem tudtunk később egyeztetni időpontot, és elmúlt a nyár. Ősszel új iskolát kezdtem, ott a másodévesek névsorában megláttam a névét. Mivel elég gyakori a vezeték neve, így egy jót mosolyogtam. Aztán rámírt, hogy látott a sulijában. Szóval igen... Véletlenül egy suliba kerültem vele újra. Ősszel sokat beszélgettünk, egyre több utalást tett, de nekem egyik sem volt elég egyértelmű így vártam mi lesz. Elhív-e valahova, vagy sem.


Aztán (novemberre) szinte mindenhol ott volt, a folyosón az étkezőben. Mivel ekkor család gondjaim voltak szükségem volt térre. Ezt meg is mondtam neki, hogy nem lerázni szeretném, csak ez most nekem sok.


Ezt megértette így télen kevesebbet beszéltünk azt is inkább online. Ez idő alatt sikerül megoldanom a gondjaimat. Tavasszal újra összefutottunk az iskolában, úgyanúgy viselkedtünk mint előtte. Kicsit feszültebb volt, de kissebb jeleket küldött továbbra is. Szóval újra beszélgettünk. Ez többször megismétlődött. Egyszer hazafelé menet futottunk össze és elkísért hazafelé egy jó darabon. Végig jött velem a metró vonalán, felkísért a buszomhoz, megvárta velem. Annak ellenére, hogy közel nem arra felé lakik.


Most viszont mivel ő végzett az iskolában, így a véletlen találkozásnak nem igen van esélye. Illetve szeretnék adni ennek a valaminek egy esélyt, szóval a kezembe venném a dolgot. A sok- sok apró jelből, megjegyzésből úgy érzem tetszem a srácnak. De egyenesen nem szeretnék még rákérdezni, hogy mi a helyzet. Úgy három hete beszéltünk utoljára. Szeretnék írni neki/ találkozni vele. De mégsem akarok sablonosan "Szia! Mizu?"-val nyitni. És félek az ősszel történtek miatt nem mer elhívni, hiába közeledtünk tavasszal megint egymáshoz. Milyen témát tudnék felhozni, amivel lehetőséget adok neki, vagy hogyan tudnám mutatni, hogy szívesen találkoznék vele.


Nekem ezen idő alatt nem volt kapcsolatom, a srácnak sem volt tudomásom szerint komoly kapcsolata, maximum kalandjai. Előre is köszönöm a segítségeteket!


20/L



2018. júl. 22. 23:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Odaállsz elé, elmondod neki azt, amit ide leírtál, hogy nem tudod eldönteni, hogy bejössz-e neki, de neked bejön, és szívesen randiznál vele. Ez a legnehezebb, de eddigi tapasztalataim alapján a bizonytalan esetekben a közvetlen őszinteség a legjobb.


Amúgy a leírtak alapján szerintem tetszettél neki, azért közeledett feléd évekkel ezelőtt, lehetséges, hogy ez most is fennáll, úgyhogy jók az esélyeid.

2018. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ és a segítséget. Sajnos nem tudok elé állni, mert nem találkozunk személyesen sem most nyáron és már ősszel suliban. Ezt egyetértek személyesen lenne a legjobb. Csak odáig el kellene jutni online valahogy.

Illetve a nőtársaim taktikáját követve visszaolvastam az online beszélgetéseinket. És ezzel kapcsolatban még egy kérdés: tizen-, huszonéves fiúk ti milyen lányokat becéztek (pl. "Zsanikám", "Renikém", "Drága")?

2018. júl. 23. 12:12
 3/20 anonim válasza:
100%

Szia! Először is annyit mondanék, hogy ez eddig egy nagyon aranyos történet és szerintem nem gáz ha ráírsz és érdeklődsz afelől, hogy milyen a nyara stb. Írd le neki, hogy jó lenne őt látni. Az általad leírtak alapjan szerintem örülne ennek. Aztán ha arra kerül a sor, hogy esetleg taliztok nyugodtan legyél vele őszinte. Vagy ha nem szeretnéd nyíltan megmondani neki, hogy tetszik neked és szívesen randiznál vele akkor csak utalgass.

Sok sikert kívánok hozzá! Remélem találtál ebben a kis szövegben valami használhatót. 😊 További szép napot!

2018. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok a segítségért. Ráírtam, ha/ amikor válaszol meglátom konkrétan hogyan tovább (felvetem a fagyizás/mozizás lehetőségét),de mostmár legalább tudom merre. És tényleg segített, a Te, Ti válaszotok adta meg a löketet, köszönöm. :)
2018. júl. 24. 19:55
 5/20 anonim ***** válasza:
Én meghívnám egy fagyira, ha már anno nem jött össze :) de mindenképp írj rá, nem,reménytelen a dolog :)
2018. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedden írtam neki, azóta még nem válaszolt, de hátha. Köszönöm a biztatást! :)
2018. júl. 27. 21:08
 7/20 anonim ***** válasza:
Jelentkezett azóta? :)
2018. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Sajnos nem válaszolt és nem is nézte meg 23-a óta. Pedig tényleg többször fent volt.


A barátnőim rábeszéltek, hogy töltsem le a Tindert. Jó pótcselekvésnek, ahelyett hogy tizenöt percenként a messengeremet nézzem. ("Érdekes" egy alkalmazás...) Nézelődtem, olvasgattam, de mindenkit balra húztam.

Aztán szembejött velem ennek az ominózus srácnak a képe. Úgy gondoltam, ha két hét alatt tíz perce nincs (vagy nem akarja, hogy legyen) válaszolni. Akkor valamit lehet mégiscsak nagyon félreértettem eddig. Így úgy gondoltam, ő ugysem húz jobbra, márha egyáltalán megjelentem/ megjelenek neki. Hát miért ne, elhúztam jobbra. És azonnal match-eltünk. Ettől kicsit megborultam, de vártam mi lesz. Két napja sehol semmi reakció nem jött felőle (pedig többször is volt online).


Ezt én már egyáltalán nem értem. Nem tudok kiigazodni rajta, azt kizártnak tartom, hogy egy alkalmi dolgot akarna (tőlem), mivel se nem vagyok extra csinos, nem olyan a viselkedésem, amivel azt üzenném vevő vagyok az alkalmi dolgokra,de tapasztalatom sem sok van (amit ő is tud).

Nekem ez egy hatalmas kérdőjel.


Úgy gondoltam várok vasárnapig. Akkor írok neki. És nem fogom kerülgetni ezt a kupac kakit, egyenesen rá fogok kérdezni, hogy ez most mégis mi a jó fene.

Ti erről mit gondoltok? Elsősorban fiúk ezt hogy értelmezitek (lehet túl tekervényeskedem a női agyammal, de nem értem).

Előre is nagyon- nagyon köszönöm a válaszokat.

2018. aug. 3. 18:17
 9/20 A kérdező kommentje:
(Tinderem négy napja van*)
2018. aug. 3. 18:26
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, és mondd meg neki a tutit.
2018. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!