Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogalmam sincs, mikor illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, mikor illik kezdeményezni. Hogyan vehetném észre?

Figyelt kérdés

Szögezzük le az elején, (F) vagyok (a kérdés alapján mindenki bekategorizál, hogy férfi, fiú, vagy fäsz). Viszonylag könnyen megy az ismerkedés, nagyon jókat tudok kb. bármiről beszélgetni a nőkkel, viszont a vonzalom észrevétele nekem soha az életben nem ment, nem tudok a jelekre figyelni, mikor akar továbbmenni, vagy mikor halott ügy az egész (ha otthagy, azt megértem természetesen). Így fogalmam sincs, mikor illik megcsókolni, mikor nem lesz számára váratlan, vagy teher, erőszakos sem szeretnék lenni... helyette beleragadtam a tutyimutyi szerepkörbe, amiből szeretnék kitörni. Előző kapcsolataimban mindig a lány kezdeményezte az ölelést, csókot, utána belejöttem, engedékenyebbé vált, akkor már tudtam rámenős lenni, előtte viszont még bennem van a blokk, hogy nem akarok erőszakosan közeledni felé.


Hogyan lehetne fejlesztenem ez irányú képességeim?


2018. szept. 26. 17:18
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdés amiért íródott: mikor nemrég randi előtt megkaptam az ukázt egy ismerősömtől, hogy "figyeld, megvan-e a szemkontaktus, megérint-e, nevet-e a szar vicceiden" és mindez jelen volt, egy meghittebb pillanatban lekaptam a lányt és olyan szintű megrökönyödést láttam a közeledés hatására megnyilvánulni benne, hogy már félúton megálltam. Természetesen nem is lett belőle a továbbiakban semmi. És ez, mikor először én kezdeményezni próbáltam, mindig besült.
2018. szept. 26. 17:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne..

Jó felvetés és hasonló cipellő :D

2018. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
71%

Elképesztően nehéz kisakkozni, hogy a kiszemelt mit akar tőled. Amiket interneten olvas az ember, hogy a nők miféle nonverbális jelzéseket küldözgetnek (hajigazítás, mosoly, szemkontaktus stb.), azok az írások akkora nagy marhaságok, felesleges azokra alapozni. Egy tök normális beszélgetőpartner is csinálja dumálás közben ezeket mindenféle vonzódás nélkül. Az én nőismerőseim is folyton túrják a hajukat, meg mosolyognak, nevetnek, mégse akarunk egymástól semmit.

Egyébként még jó múltkorjában összeültünk egy baráti/haveri társaságban (csajok és srácok vegyesen) és szóba kerültek a nők "jelzései" a férfiak irányába. Hát mi férfiak hatalmasakat visítottunk az elhangzottakon, hogy nekünk azokat a jeleket észre kéne volna venni? :D

2018. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
57%
Jav.: észre kéne venni*
2018. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A legrosszindulatúbb: mik voltak azok a jelek? :)
2018. szept. 26. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!