Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te milyen esetben nem találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te milyen esetben nem találkoznal valakivel meg baratilag se?

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ha durván átvert, vagy szemét volt velem, ilyenekkel nem akarok találkozóra menni. Másik ok, ha szerelmes vagyok, ami viszonzatlan.
2018. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl ha nem vagyunk barátok.
2018. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet éreztem iránta, akkor nem tudnék vele barátkozni.
2018. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Közönséges, bunkó, gyűlölködő.
2018. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te milyen esetben?
2018. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha terrorista, sorozatgyilkos, maffiózó, politukus, vagy csak simám utálom.
2018. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha számomra emberileg leírta magát az illető, és esélyét nem látom, hogy egyszer valaha az életbe egy normális, egyenes, és becsületes ember lehet belőle.
2018. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megvetem valami miatt,lebukott valamivel..
2018. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

ha azt feltételezném,hogy pénz kölcsönkérési szándék áll a találkozó mögött.

nem jótékonykodok kiszámíthatatlan link eredménnyel.

tehát olyan esetben ha időrabló értéktelen eredményre számítok.

2018. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pl. megismerek egy fiút egy házibuliban és másnap bejelöl fb-n, hogy szeretne talizni "barátilag", de tudom, hogy szingli és többet akar, de nekem nem jön be. Ilyenkor kizárt, hogy kettesben elmenjek vele valahova. A barátnőimmel és a kollégáimmal szoktam kettesben eljárkálni, nem azokkal, akiktől nem akarok semmit. Nyilván ő sem abban bízik, hogy BFF-ek leszünk, hanem minimum egy éjszakát szeretne kiharcolni. Ha ronda vagy unszimpatikus, akkor nem szórakozok egyikünk idejével sem. Amúgy meg ha véletlenül tényleg csak barátkozni akar, az rohadt fura nekem, mert nem tudnék mit kezdeni egy fiú baráttal, akivel nincsenek közös barátaink, nem közös a munkahelyünk, gyakorlatilag nem állnánk semmiféle kapcsolatban.
2018. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!