Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor mondjam el a partneremne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el a partneremnek, akivel randizni fogok, hogy parókát viselek? Szerinterek ez kizáró ok ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Sajnos egy betegség miatt (nem súlyos) kihullott a hajam, és parókát viselek, amit egyébként egy laikus nem is venne észre, hogy nem igazi haj. Mikor "illik" ezt elmondani a másiknak? Már a legelső találkozáskor? Vagy az elejétől paróka nélkül kéne megjelennem? Mert úgy nem is mernék kilépni a házból, legfeljebb csak a kertbe.

2018. júl. 1. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Csak szex közben le ne essen..
2018. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még a randi előtt elmondanám.
2018. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lesz újra hajad vagy ez végleges?
2018. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várj vele, mondd el neki a randi előtt, mert lehet ha később teszed, nem éppen jól reagálja le.
2018. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

első randin szerintem ne traktáld a nyavalyáiddal.

és ha nem is kizáró ok de komoly értékcsökkentő,mert ő jól érezni magát megy el,nem pedig azért,hogy hallgassa egy félidegen bajait.

szóval alap hogy viseld,ha tényleg valami komoly minőségű van és nem látszik.

2018. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

én nem mondanám még el. ha nem lesz belőle semmi, akkor semmi köze hozzá, és gondolom nem könnyű erről beszélned.

én várnék, és ha úgy látod, oda kerül a sor, akkor mond meg, ha nem érti meg, hogy miért vártál eddig, akkor meg hagyd a fenébe.

2018. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
5ös! gratulálok, empatikus hozzá állás....
2018. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj vele. Ha úgyérezném komolyabbra tud fordulni a kapcsolat csak akkor mondanám el. Én nem tartom ezt olyan nagy dolognak.
2018. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de én szeretném ezt tudni még randi előtt, ha férfiról lenne szó.


Említsd meg, akkor is, ha nehéz beszélni róla. Gondolom te sem szeretnéd, ha mondjuk fogatlanul jelenne meg, vagy pl körmök nélkül.

2018. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
El kell mondani neki a legelején, az a legtisztább. Vagy elfogad így, vagy nem, és akkor tovább kell lépni. De ne úgy menjetek bele egy kapcsolatba, hogy más képe van rólad, mint a valóság, abból sokkal több baj lenne később.
2018. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!