Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek bejönnek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek az olyan kisugárzású csajok mint Effy Stonem a skinsből?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 30. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ő kifejezetten nagyon tetszik. 9,5 / 10.
2018. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Qrásra lazán. Amúgy rideg a kisugárzása. Volt itt gyiken egy ugyanilyen nevű csaj, Dóri, huhú, de megqrtam volna, ha nem messze él.
2018. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez elég low. Mennyi 15 éves?
2018. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Lány vagyok, de ő még nekem is bejön. :D
2018. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
(Mondjuk tény, hogy linkelhettél volna olyan videót/képet, ahol már nem 14-15 éves a színésznő.)
2018. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán, a sorozat első 2 évadát láttam de ő inkább idegesítő karakter volt. A színésznő amúgy más filmekben főleg így idősebben nagyon dögös, de ez a problémás edgy tinilány kisugárzás nem jön be.
2018. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Utáltam Effyt, beképzelt ribi volt, aki szándékosan kavarta a kulát a társaságon belül. Végig ez a "tökéletes és titokzatos vagyok, bárkivel bármit megtehetek" kisugárzás áradt belőle (a szereplők felnőttkori életét bemutató folytatásban sem sokat változott), szóval nem, nem jön be. Mondjuk eleve a Skinsből nehéz lenne olyan csajt mondani, akinél nagyjából rendben lenne minden, talán max. Jal az 1. generációból.
2018. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#8

Akkor már Grace a harmadikból. :D Mondjuk számomra az extrémebb, "kattantabb" karakterek érdekesebbek voltak.

2018. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem ismerem a sorozatot, amiben játszik, viszont elsőre nekem is valami olyasmi ugrott be, mint ami a #3-as hozzászólónak.
2018. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen kisugárzás? Jól nézett ki, oké, de egy mentális beteg ribi volt, aki felvágta az ereit.
2018. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!