Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közel a negyvenhez, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel a negyvenhez, hol találok párra?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolat céljából

2018. okt. 1. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
F/N vagy?
2018. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
40 felé még nem tanultad meg hogy jobb egyedül? Akkor meg is érdemled a sorsod,sok sikert a komoly kapcsolathoz.
2018. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nő vagyok

Bocsi, ez lemaradt

2018. okt. 1. 13:05
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Bárhol tudsz.


Kérdés: adsz magadra? Csinos vonzó nő vagy? És mit csináltál eddig, hogy nem vagy komoly kapcsolatban?

2018. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezen utóbbi kérdésekhez tartozó válaszok nagyban befolyásolják a dolgot. Én is kíváncsi vagyok rájuk egyébként.
2018. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanott, ahol 20 évesen vagy 60 évesen. Nem a korod a lényeg, hanem a nyitottságod, személyiséged.
2018. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Társkeresőn például? Csak úgy ötvenszer annyi a férfi, mint a nő, bőséggel van kiből válogatni...
2018. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem esélytelen normális embert találni ebben a korban. A normálisak mind párkapcsolatban vannak már.Saját család stb.
2018. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

#8


Hiába jöttél vissza kicsit kulturáltabb és rövidebb válasszal, a negativizmusod akkor is árulkodó. Szóval, kérlek, fejezd be a b..romságaid írását mindenhova.

2018. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
9 Szállj le róla, meg az utánam való koslatásodról, meg az engem való leskelődésedről. Inkább azzal törődj, hogy mentálisan takarítod magadból a mocskot. Van mit..
2018. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!