Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemen mennyi az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen mennyi az esélye, hogy találok párt magamnak?

Figyelt kérdés

Illetve azok, akik az egyetemen jöttek össze a párjukkal, meddig tartott a kapcsolatotok?

Netán még mindig együtt vagytok?

Idén megyek egyetemre, adnátok "tippeket" hogy ismerkedhetnék?:)

Köszönöm a válaszokat! :)


2018. júl. 15. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

50-50%


De akár egy jósnőt is megkérdezhetsz, hátha ő pontosabb adatokkal tud neked szolgálni.

2018. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tele lesz totál ismeretlen emberrel, mindenki kvázi tiszta lappal kezd, így csak rajtad múlik, hogy mit hozol ki a dologból. Gondolom lesznek közös nagy előadások, meg kisebb csoportok, lányok úgyis lesznek bőven.
2018. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha amúgy megy az ismerkedés, nagy. Különben kicsi
2018. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Suli után ne rohanj haza. Ne vessz el a telefonodban, beszélgess. Ne egyedül egyél. Facebookon igazold vissza a sulis eseményeket és menj is el rájuk. Menj el a gólyatáborba. A barátkozás fontosabb, mint a párkeresés, mert soha nem tudhatod, hogy melyik barátod fog egyszer bemutatni egy szimpatikus idegennek. Gondolom másik városban fogsz élni, ott nem csak egyetemi, hanem egyéb programokra is menj el. Úgy alapból gyakorold, hogy ritkán mondasz nemet, ha hívnak valahova menj el.

Szerintem a párkeresést nem kell izomból csinálni, csak társasági életet kell élni, figyelni a többi emberre, nem pedig a saját gondolataidba burkolózva bambulni.

Én egyetem alatt, de nem az egyetemen ismertem meg a barátomat. A szobatársam baráti társaságával elmentem egy koncertre és ott mutattak be minket egymásnak.

2018. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetem első 2 hetében jöttem össze a barátommal és 7 évig voltunk együtt.

Mindketten toltuk az ismerkedős gólya bulikat, táborokat, két tök külön szakon voltunk, így nem egy rendezvényre kerültünk, mégis úgy találkoztunk, hogy nekem is volt 1 feladatom az én táboromban (a kampusz területén) és neki is kellett 1 feladatot csinálnia, félúton találkoztunk, bóklásztunk jobbra balra, mikor feltűnt, hogy ő is céltalanul bolyong meg én is. Végül beszélgetésbe elegyedtünk, elmondtuk ki mit csinál épp, és segítettünk egymásnak a feladat elvégzésébe. Megadtuk egymásnak az elérhetőségünk, akkor országos spanok lettünk. Majd pár napra rá egyetem első hetében kiderült, hogy vannak közös óráink, akkor bemutattuk egymást a társaságainknak, második héten már jártunk. Ő volt életem első barátja. :)


Szóval én is azt mondom, hogy ne gubózz be, mert a csajok ott sem fognak megrohamozni, hogy jéééé egy gólya, de köll nekem! Barátokat szerezni, minél több embert megismerni...

2018. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az életben nem lesz annyi lehetőséged, mint ott.
2018. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!