Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kis segítséget szeretnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis segítséget szeretnék, hogyan csináljak végig egy randit, hogy ne legyek unalmas?

Figyelt kérdés
Nálam gyakori hiba, hogy kifogyok a szavakból és az sem jó ha ismétlem önmagam. Egy kis segítséget szeretnék kérni ezzel kapcsolatban. A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek aki megtisztelt válaszával!
2010. jún. 23. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
add önmagad:)
2010. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Énekeljél.
2010. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed kezdesz kifogyni akkor kérdezz a másik féltől, biztos nem 1 szavas választ fog addig és közben neked is eszedbe fog jutni valami amit szeretnél hozzáfűzni a szavaihoz
2010. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Azt tanácsolom, hogy szedd össze a gondolataidat, hogy az esetleges kínosabb csendeket ki tudd tölteni. DE ne előre lejátszott szövegeket nyomj. Az írtó béna.

(ilyenkor azok vannak előnyben, akik nem mindig felkészülve mentek felelni :P Én is ilyen voltam, de 1st sose kaptam. Valamit mindig kihoztam a legrosszabb helyzetekből is.)

Másik dolog. Próbálj olyan kérdéseket megfogalmazni, amivel sok infót tudsz egyszerre kihúzni belőle. DE ilyenkor se lankadjon a figyelmed, a szemébe nézz, és vágj érdeklődő arcot.

2010. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:

Mindenféleképpen add önmagad. Nem jó ha erőltetett a beszélgetés. Nehogy beüljetek valahová, az a legrosszabb. Haverokkal menjetek el, hívd őt is. Viselkedj természetesen, néha hagyd le egy picit, hogy beszélgessen az ismerőseiddel is (persze azok után, hogy láttad, jól ki fog jönni velük). Nem kell levegőnek tekinteni, de ne is ragadj rá mint egy pióca. A haveroknak magyarázd el, hogy neked ő kell és ha valaki rátapadna akkor csapd tarkón!

Neked kell lehagyni a csajt és ne ő hagyjon le téged! Ne az legyen, hogy te hátulról a fenekét nézed és ájuldozol tőle. Te menj elől, poénkodj a haverokkal, röhögjetek. Ő hátul a csajokkal sétál, (a csajok kérdezgetik, hogy mit gondol rólad) és azt nézi, hogy milyen "arc" vagy, mert végigpoénkodjátok az utat. Te már valószínűleg elképzelted, hogy milyen meztelenül és hogy milyen pózokban pakolnád. Most egy kis időt hagyj neki, hogy az ő fantáziája is beinduljon :)


Hidd el, segít :D

2010. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:
Jajj... ugye fiú vagy?:D
2010. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajna nekem is ez a problémám néha. De ha a lánnyal nagyon egy hullámhosszon vagyunk akkor nincs baj.


20/F

2010. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!