Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy ha ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha ugy tünik hogy egy lánynak nincsen semmi baja velem akkor ö miért nem ír rám?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy egy lánnyal megbeszéltem hogy valamikor elmegyünk a foci vb alatt meccset nézni, ezt meg is beszéltük. Mikor érdeklödöm felöle hoyg mi van vele hogy van akkor ugy tünik hogy kedves velem és nincsen velem baja. De ő soha nem érdeklödik felöle. Tegnap megbeszéltük hogy ír a vizsgája után hoyg sikerült de nem jelentkezett pedig az iwiw-en láttam bejelentkezni. De volt példa iylen máskor is. És utána megint kedves volt velem?

Mtől lehet ez vagy mit csinálok rosszul vagy igy akar lekoptatni. 20/F


2010. jún. 23. 18:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

És utána megint kedves volt velem?

Ez mondtad kérdőjelnélkül akart szerepelni.

Igy hogy És utána megint kedves volt velem.

2010. jún. 23. 18:07
 2/12 anonim ***** válasza:

hát lehet hogy leakar koptatni:S

bár az elég szemétség lenne tőle mivel megígéri aztán meg direkt ellenkezőleg tesz..

hát érdekes bár sztem ha akar vmit akkor alig várná hogy beszélgessetek meg írna ő is..így sztem csak baráti szinten kezel mivel írtad hogy ezek ellenére kedves veled..

2010. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ne nyomulj nagyon... az neked és neki sem tesz jót!
2010. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azért, mert nem nagyon érdekled őt.
2010. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak barátként kezel de azért mikor elhivtam hogy találkozunk nem nagyon huzodozott hanem ugy tünt hogy van kedve eljönni velem kettesben
2010. jún. 23. 18:15
 6/12 A kérdező kommentje:
Kettesben eljönni velem miután nem eröltettem hogy hívjunk bárkit is.
2010. jún. 23. 18:21
 7/12 anonim ***** válasza:
A többivel még nem beszéltél. Büdös a szád, vagy csak simán két szó után nem jössz be neki.
2010. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

direkt csinálják ezt a csajok főleg a szépek:)

nekem is van msn-en egy ilyen ismerősöm amikor dumálok vele ő alig ír és sohasem kérdez semmit.


szemét csajok:(

2010. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
mer ronda vagy
2010. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
baz* meg lánnyal vb meccset nézni első randi gyanánt, te h*lye vagy? te örülnél ha egy csaj első randiként elhívna műkörmöshöz? amm meg iwiwen?? msnről nem hallottatok?
2010. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!