Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik lehetnek a szándékai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek a szándékai?

Figyelt kérdés

17 évesen az egyik barátnõmmel regisztráltunk egy társkeresõre, de én 3 nap után töröltem is a profilomat, mert az ottani fiúk többsége nem volt szimpatikus. Csak egy volt közülük, akivel egy kicsit hosszasabban írtam, neki meg is adtam aztán a számomat. Egy pár nap után megkérdezte, hogy akarok-e vele találkozni, de valamiért rossz érzésem lett vele kapcsolatban (nagyon úgy tūnt, hogy csak egy rövid „kalandot“ keres), ezért nemet mondtam.

Most, 2 évvel késõbb, újra felbukkant és ismét arra kért, hogy talákozzunk. Úgy volt, hogy egy nyilvános helyre megyünk együtt, mert ott nem történhetne semmi és nem tudom, hogy esetleg megváltozott-e azóta. Aztán végülis nem lett belõle semmi, mert elvileg nagyon fáradt volt és felajánlotta, hogy nézzünk meg nála egy filmet. Akármennyire is bizonygatta, hogy csak barátilag, ebbe nem mentem bele. Aztán egy pár napja rájöttem, hogy van barátnõje! Amikor tegnap újra bepróbálkozott, ezt felvetettem neki, mire azt mondta, hogy a barátnõje tud errõl és hogy nem zavarja. Valami nekem ebben az egészben nagyon furcsa; lehetséges, hogy tényleg csak barátiak a szándékai? Igazából nekem nem lenne igényem erre a találkozásra, de õ valamiért ragazkodik hozzá. Mit akarhat tõlem?


2018. okt. 10. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit akarhat vajon? 🤔

Egész éjjel elemezhetnétek Haegel dialektikáját.

2018. okt. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Aha, biztos azért hív át filmezni egy vadidegen lányt, mert lelki támaszra van szüksége.

És aha, a barátnője biztos tud erről, biztos nem csak hazudott.


Elhiszem, hogy fiatalság-naivság, de azért kicsit használhatnád a józan eszed.

2018. okt. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, lehet, hogy naivnak tūnök azzal, hogy ilyet kérdezek; eddig én se kélekedtem abban, hogy nem csak barátkozni akar, viszont a tény, hogy van barátnõje (akit elvileg nagyon szeret) kicsit összezavart. Már többször is tisztán közöltem vele, hogy „olyan értelemben“ nem vagyok kapható (fõleg így, hogy kapcsolatban van), tehát csak az idejét vesztegetné azzal, ha bepróbálkozna.
2018. okt. 10. 07:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

“ tehát csak az idejét vesztegetné azzal, ha bepróbálkozna.”


Vagy jól megerőszakol. Vagy abban reménykedik, hogy majd mikor mellette fekszel és teasingel, akkor szépen meggondolod magad és szexelsz vele. Az meg, hogy van barátnője..sajnos a pasik nagy része csalja a barátnőjét, nagyon sok ilyenről tudok. Nem ez lenne az első eset, erre ne alapozz.

2018. okt. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Jujjci, hát ha van barinője, akkor biztos, hogy csak haverkodni akar. 🤩🤗 Olyan még sose fordult elő, hogy egy pasi hazudozik, hogy lyukhoz jusson és megcsalja a barinőjét.


12 évesen ez a naivság még cuki, de 18 felett ciki.

Amíg nyitott vagy a beszèlgetésre, addig fűzni fogja a buta, naiv kis fejedet, mert pontosan tudja, hogy csak idő kérdése, mikor mész fel hozzá ...khm..filmezni. Gumit azért viszel, hàtha...

2018. okt. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megismétem; nem terveztem átmenni hozzá filmet nézni. Csakis egy nyilvános helyen lennék hajlandó vele találkozni, de még abba se mennék biztosan bele. Ha nem goldolkodnék egyáltalán, már 2 éve kikezdhetett volna velem. Engem csak a gondolatmenete érdekel az ilyesféle fiúknak, azért tettem fel a kérdést.
2018. okt. 10. 08:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt gondolja, hogy bejön neked, és csak kéreted magad, ami így is van. Ha semmit se akarnál, letiltottad volna, és szóba se állsz vele.

Először csak nyilvános helyen taliztok. Aztán még párszor... Aztán mire észbe kapsz, belezúgtál, és rohansz hozzá szexelni, amint a csaja kiteszi a lábát.

Nem te vagy az első, akivel ezt csinálja.

2018. okt. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 Hogy kezeljünk olyan férfiakat, akik a barátnőjük háta mögött kufircolgat(ná)nak?


1. Ki kell ba..akarom mondani, le kell tiltani őket, nem csetelgetni velük, nem tervezgetni randit, mikor ilyen gerinctelen féregként viselkednek. Van még pármilliárd férfi a Földön, ezt a nyomit meg felejtsd el. Amúgy is akkora ügyet csinálsz belőle, pedig soha nemis láttad.

2018. okt. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én általában nem szeretek rögtön abból kiindulni, hogy minden fiú online csak azt akarja, mert az elõzõ barátomat is az interneten keresztül ismertem meg (közös ismerõsön keresztül) és õ teljesen nomális. Ezért nem tiltok le sok mindenkit rögtön. Viszont az igaz, hogy ez a fiú elég fura, fõleg a filmezõs ajánlat óta. Próbálom értelmesen a tudatára adni, hogy nem akarok tõle semmit (ami amúgy így is van és már mondtam is neki), de ha továbbra sem hagyja annyiban, kénytelen leszek letiltani. Viszont szívesen barátkoztam volna vele, de tényleg nem valószínū, hogy nála csak errõl szólnának a dolgok. Szomorú, hogy ilyen emberek léteznek és szerencse, hogy eddig fõleg csak értelmes emberekkel volt dolgom az interneten (lehet, hogy ezért tūnök naivnak).
2018. okt. 10. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!