Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig az olyan srácokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az olyan srácokat találom meg, akik az előző kapcsolatuk miatt keresnek vígaszt?

Figyelt kérdés

Miután meguntam, általában lelépek, volt aki akart utána, volt aki nem.

De miért nem képesek tisztán kezdeni velem? Tisztességesen?

Én sosem tudnék odamenni egy sráchoz, hogy elcsavarjam a fejét és jókedvre derítsen mert a szerelmem mar nincs mellettem.

Meg aki nem akart semmit, csak tényleg kihasznált.. elmondanátok, hogy hogy lehet valakit csak szexre használni? Persze nem mindig érzeztem ezt hogy csak szexre kellek, amig le nem feküdtünk és megint nem keresett egy ideig.

Már csak azért is dőlök be az ilyeneknek, mert magamból indulok ki.

Én azért vagyok valaki mellett, mint barát, mint partner, mert valamilyen formában szeretem és nem azért, hogy valaki mondjuk megujjazzon vagy akármi.. mit gondolhat ez a srác, hogy gondolkodhat, ha csak szexre kellek neki?


2018. okt. 12. 12:58
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Vigaszt* bocsi, sejtettem hogy rosszul írom.
2018. okt. 12. 12:59
 2/23 anonim ***** válasza:
4%
Miért, mit kéne csináljanak? Várjanak 12 évet, amíg megemésztik magukban a veszteséget, közben elmennek papnak, cölibátust fogadnak?
2018. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.


Miért nem gondolkodol el azon, hogy miért mindig az ilyenek találnak meg téged? És te miért nem tanulsz a hibáidból? Ne a másikra mutogass csak, ha te is hibás vagy.

2018. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Miért hibáztam? Mert nyitott voltam feléjük?
2018. okt. 12. 13:20
 5/23 A kérdező kommentje:
Csak annyit, hogy őszinték legyenek velem az elejétől kezdve és nem egy idő után elmondani, hogy ebből azért nem lehet több mert most jöttek ki egy szakításból. Mert akkor máshogy alakítom a dolgokat, hogy mindenkinek jó legyen és nem kezdek el érezni irántuk semmit.
2018. okt. 12. 13:22
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Talán azért, Kérdező, meg a legtöbb pasas már átesik pár ezer csalódáson, mire "hozzád" eljut. Ismerkedj olyan férfiakkal, akiknek soha életükben nem volt még barátnőjük - bőséggel vannak ilyenek 30 fölött is, azt garantálom hogy igen hamar lelsz majd egyet.
2018. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

"Miért mindig az olyan srácokat találom meg, akik az előző kapcsolatuk miatt keresnek vígaszt?"


vs.


"Mert nyitott voltam feléjük?"


Most döntsd már el, hogy mi a problémád? Itt rinyálsz, hogy miért ilyenek találnak meg, a következő válaszodban meg ütöd a kérdésed.

Minek vagy nyitott ilyen személyekre, ha egyébként irritál, hogy mindig csak zsepitöltelék vagy?

2018. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Remélem nem így gondolkodnak a legtöbben... azért mert az embert csalódás éri még nem azt jelenti hogy örökké ez a sorsa.. remélem nekem sem ez lesz.. ezért jöttem ide kérdezni? Ha velem van a baj akkor mondjátok meg mi lenne az?
2018. okt. 12. 13:29
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Valamikor, valakinél hibáztál, vagy egy működő kapcsolatot tettél tudatosan, orv módon tönkre. Ezért van most ez ami kísér téged minden lehetséges partnerednél.
2018. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mert az elején még nem tudom hogy az leszek attól hogy a másik fél tisztában van vele. Hol nem világos?
2018. okt. 12. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!