Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire érdeklem ezt a fiút?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, rögtön megtetszett, amikor ránéztem, de eleinte a személyisége nem volt szimpi, egy nagyképű majomnak gondoltam, aztán ahogy telt az idő, kiderült, hogy belül sokkal normálisabb és kedvesebb, mint amilyennek látszik. Sokszor néz nagyon mosolyogva a szemembe, bókol nekem, ha nagy társaság előtt valamit csinál, mindig az én tekintetemet keresi az én reakciómat nézi, lájkolja a képeimet pedig nem egy aktív facebook felhasználó. Sokszor keresi a társaságom, mondjuk én mindig együtt vagyok a barátnőimmel, ezért van hogy úgy jön oda, hogy a nálam sokkal kommunikatívabb barátnőmhöz kezd el beszélni valami ürüggyel, de közben is engem néz. De nem mindig lehet egyértelműen kiigazodni rajta, van hogy nem jön oda hozzám. Mondjuk én se könnyítem meg a dolgát, mert bár van hogy nagyon kedves vagyok vele, néha én is felhúzok egy falat magam köré mert van ,hogy annyira zavarban vagyok a közelében, hogy meg se tudnék szólalni, leblokkolok és emiatt ridegnek tűnhetek.
2018. okt. 12. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

"Sokszor néz nagyon mosolyogva a szemembe, bókol nekem," = baratsagos, udvarias, kedves


"ha nagy társaság előtt valamit csinál, mindig az én tekintetemet keresi az én reakciómat nézi, lájkolja a képeimet pedig nem egy aktív facebook felhasználó."=csak a te kepeidet lajkolja? Csak rad nez nagy tarsasagban?

" Sokszor keresi a társaságom, mondjuk én mindig együtt vagyok a barátnőimmel, ezért van hogy úgy jön oda, hogy a nálam sokkal kommunikatívabb barátnőmhöz kezd el beszélni valami ürüggyel, de közben is engem néz."=

Mindig a baratnoddel beszel? Amugy, ha tobb ember beszelget, az teljesen normalis, hogy egymasra neznek!

"De nem mindig lehet egyértelműen kiigazodni rajta, van hogy nem jön oda hozzám." Mikor nem jon oda hozzad? Amikor egyedul vagy?

" Mondjuk én se könnyítem meg a dolgát, mert bár van hogy nagyon kedves vagyok vele, néha én is felhúzok egy falat magam köré mert van ,hogy annyira zavarban vagyok a közelében, hogy meg se tudnék szólalni, leblokkolok és emiatt ridegnek tűnhetek." -


Van olyan, hogy egyedul vagy es ugy jon oda hozzad, van olyan, hogy csak veled beszelget? Irt mar egyszer is tenyleges uzenetet facebookon?


Figyeld meg, hogy mas lanyokkal mennyire kedves, mennyit mosolyog es bokolgat nekik!

Plusz, mi lenne, ha rairnal facebookon? Kerdezz valamit tole, mittomen hazi feladat segitseget is kerhetsz, csak kezdj el kommunikalni.

2018. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Volt már hogy csak hozzám jött oda, meg beszélgettünk kettesben, olyan dolgokat is elmondott magáról, amik bizalmas infók.


Más lányokkal is kedves, de velem valahogy más. Más lányoknak csak ilyen laza bókokat szokott mondani, ami akár szívatás is lehet, pl. barátnőmnek megdícsérte a sapkáját, majd hozzátette viccesen, hogy pont ilyen van a pokémon főszereplőjének is. Nekem meg úgy bókolt, hogy a felsőmet dícsérte meg, hogy milyen jól áll rajtam, vagy megjegyeze, hogy sokkal fitalabbnak nézek ki a koromnál és ezeket nem viccesen,hanem komolyan mondta. Szóval bók és bók között is van különbség.

2018. okt. 12. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyibol bocsi, de nem lehet megallapitani szerintem.

Ez annyira belemagyarazas lehet reszedrol, mert ezt akarod latni.

Ha te kezdemenyeznel beszelgetest, akkor jobban latnad, hogy mi a helyzet. Mert, HA erdekled, akkor azt vegre batoritaskent vehetne, mint mondtad ridegnek tunhetsz neha. Szerintem. Egy artatlan beszelgetes amit te kezdemenyezel az nem ciki, foleg, hogy egy suliba jartok, de sokat lenditene a dolgon.

2018. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyszer már kezdeményeztem beszélgetést és utána aznap egész nap kereste a társaságom és még a szokottnál is kedvesebb volt velem.
2018. okt. 12. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor kezdemenyezz megegyszer, ha akarod ezt a fiut. Nem tudom, hogy milyen surun jossz ide, a a fiuk tobbsege allandoan azon sirankozik itt, hogy nem mer kezdemenyezni.

Ha pozitiv volt a probalkozasod, akkor van remeny, akkor lehet, hogy erdekled, de ezert neked is kell tenned.

2018. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!