Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, lányok volt már kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok volt már kapcsolatotok vagy kalandotok buszosokkal/kamionosokkal? Legyszi kort is irjatok.

Figyelt kérdés
Volt mar valakinek hosszabb vagy rovidebb tavu kalandja vagy kapcsolata? Ha igen hogy ment? Tapasztalatokat irjatok legyszi.
2018. okt. 15. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer egy buszsofőr megkérdezte, beállhat-e az Ikarusával a garázsomba, de én átláttam a szitán és nemet mondtam :D
2018. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Igen, az előbbivel.

Rövidtávúnak indult, hosszútávú lett belőle.

Jól kijöttünk szexuálisan, nagyon jóképű pasi volt. 25N

2018. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kamionos a mostani párom. 5 hónapja tart. Nagyon kevés ideje van rám, úgyhogy nehezen megy, de megyeget.
2018. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. De nagy arc lehet XD biztos jófej.


Nekem egyik munkatársam anno megcsalta a férjét egy kamionsofőrrel aki éjszaka jött az árúért... ez ment hónapokig míg a férje aki amúgy egy nagyon jól menő válalkozó nem kapot egy jólídőzített fülest. Pont rajtakapta őket a parkoló kamionban. Elváltak, a férfi neveli a gyereküket. Jófej srác.

2018. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

A párom kamionos.

Előtte 3 buszossal volt kalandom.

2018. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pasim buszsoffor....jo minden.
2018. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bannatok ha irnek privatot? Lenne par kerdesem ha nembaj😅
2018. okt. 15. 18:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Teherautós vagyok ,ha gondolod jöhet a privát.
2018. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehetett volna,de nálam nem fér bele
2018. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, de nagyon szeretnék :D

30

2019. febr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!