Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan kapcsolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatotok, amikor mindketten tudtátok, hogy a ti viszonyotok csak egy időre szól és inkább csak barátok, szeretők lettetek? Az oka bármi lehet pl. korkülönbség, távolság stb.

Figyelt kérdés
Megbántátok, vagy örültetek, hogy kihasználtátok az alkalmat és megéltetek egy ilyen kapcsolatot is, ahol nem a beteljesült szerelem, majd házasság lett belőle.
2017. dec. 23. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Volt, de előre tisztázva volt, tart ameddig tart. Mivel, két évvel idősebb voltam, mint az apukája. Tartott két évig, ahogy tervezve volt.
2017. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt... Annyi hogy nálunk nem volt megbeszélve, hogy egyszer vége csak a távolság miatt tudtuk legbelül. Viszont szerelmesek voltunk egymásba így rengeteg fájdalmat okozott az egész, viszont így utólag átgondolva összességében megérte.
2017. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Én is pont úgy jártam, mint a 2-es. Távkapcsolat volt. Iszonyatosan fájt 2 év után a vége. Legbelül tudtuk már az elején is, hogy nincs közös jövőnk, bár sose mondtuk ki. Már 5,5 év eltelt azóta, de megérte. 35N
2017. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt. Talán azért, mert nem tudnék belemenni teljes szívvel, ha előre tudom, hogy vége lesz, így folyton azon kattognék, melyik napon jött el az utolsó.
2017. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lettünk szeretők, csak majdnem. És ezért.
2017. dec. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Én most vagyok benne. Úgy indult, meglátjuk mi lesz ebből, tart amíg tart. De nem tudtuk mire vállalkoztunk, a következmények beláthatatlanok voltak.

Én független vagyok, neki felesége van. Négy éve jöttünk össze, nagy szerelem lett belőle. Próbáltunk többször szakítani, vagyis én próbáltam, többször kiraktam, nem azért mert nem szeretem, hanem mert nem bírtam ezt a helyzetet. De jött, egymás nélkül nem bírjuk.

Soha nem fogom megbánni, bármi is lesz a vége.

2017. dec. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!