Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, amikor esélyt sem adtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, amikor esélyt sem adtok egy férfinak az ismerkedésre, ti szoktátok látni a dühöt és az elkeseredést az arcán? Arra gondoltok hogy teljesen magába zuhanhat? Hogy esik ez nektek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem és sehogy, de én már csak ilyen szívtelen dög vagyok, aki nem hajlandó felelősséget érezni egy vadidegen ember élete iránt.
2018. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de meg kellett tanulnom, hogy megvan a jogom, hogy nemet mondjak, bárkinek és bármilyen okból. Mert pasim van, mert nem az esetem, mert nem tetszik/zavar a stílusa, mert nem vagyok hangulatban, mert most nem akarok bepasizni, vagy mert valaki más jön be, és kész.

Sőt, ahhoz is van jogom, hogy ne írjak neki kétoldalas esszét az okokról. Mert mondjuk semmi köze hozzá.


Ettől függetlenül mindig rossz elutasítani valakit, igyekszem kedves lenni, és mindig felajánlom, hogy azért beszélgethetünk/haverok lehetünk, ha neki ez oké.


De fordítsuk meg a kérdést: hölgyválasz-buli van, te roppant reménykedsz, hogy az egyik szexi titkárnő elhív, de csak a duci, aranyos, bozontos hajú kis asszisztens környékez meg szégyellősen, mert régóta bejössz már neki, és hátha. Pech, neked egy marék viagrával sem állna fel rá.

Meséld el, hogy zajlik a jelenet a továbbiakban. Figyelünk.

2018. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Megint te? Nem unod?
2018. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Mégis hogy esne? Nem érteném hogy miért fut olyan szekér után ami nem veszi fel.

Vannak pasik, akik porig alázkodnak. Erről nem tehetek.

2018. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Azt tapasztaltam, hogy ha normálisan közeledtem egy nő felé, akkor normálisan is fogadta vagy tapintatosan utasította el.

Kivétel néha akadhat, de azt ne vedd magadra, nem veszítesz vele sokat.


A csalódast megértem, de a düh az már gáz...

2018. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálatból kéne randizni vkivel..
2018. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Sehogy nem esik. Had ne kelljen mar mindenkivel csak azert ismerkedni, mert o eselyt akar.

Az neked hogy esne, ha olyan akarna rabolni az idod es ezt el is varja, akivel nem akarsz egyutt lenni?

A nok nem targyak, hogy minden kozeledest fogadniyk kell.

Talan szanalombol vagy kotelessegbol fogok vele lenni? Ugye te sem gondolid komolyan.

2018. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Megkönnyebbülést érzek. Tudom, hogy jó döntés volt, sikerrel kiszűrtem egy pszichopatát...
2018. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Élőben szomorúság, meg barát nő(tehát barát barát) menesztése követségbe, hogy hasson rám.

Online pedig ami a csövön kifér, szitkok áradata is olykor.

2018. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Én alapból nagyon távolságtartó vagyok szinte minden olyan emberrel, aki nem a rokonom. Így aztán nem fajulnak idáig a dolgok. Ha viszont arra kerül a sor, hogy bármiben bárkit el kelljen utasítanom, mindig kínosan ügyelek, hogy sokkal-sokkal udvariasabb legyek, mint amennyire átlagemberéknél az ebben az országban szokás. Ezzel mintegy kizárom, hogy kvázi JOGA legyen dühösnek lennie rám az illetőnek. Már persze ez csak a civilizált emberekre vonatkozik persze. A nem civilizált embereknek meg nagyon jól olvasok a testbeszédében és a mimikájában, kb. kiigazodom az észjárásában, így volt alkalmam megtanulni álcázni magamat előttük (többek között viselkedéssel is), hogy ne találjanak vonzónak. De ha mégis közeledne egy ilyen felém, velük is lefegyverzően udvarias (és formális) vagyok, csak úgy árad belőlem a tapintat, így nem adok rá ALKALMAT, hogy dühösek legyenek rám.
2018. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!