Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merem őt megcsókolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem őt megcsókolni, meddig várjak, nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Egy hónapja ismerkedünk,de egyszerűen úgy érzem nem lehet nála esélyem,mindíg elhatározom,hogy na majd most,de sosem jön össze. Vajon mit gondolhat,reménykedhetem benne,hogy ezt a lépést megteszi majd ő helyettem? Nem akarok besűlni.

2018. okt. 18. 03:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél már id**ta.... Ha annyira akartad volna rég lesmároltad volna...
2018. okt. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne tervszerűen csináld, simogasd a haját, karját, bújj oda hozzá, és majd érzed, hogy jön a csók magától is, érezni fogjátok.

Ne görcsölj rá, mert attól biztos hogy rosszabb lesz.

2018. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha én egy hónapja ismerkednék valakivel, és még nem csókolna meg, azt gondolnám, hogy friendzone-ba rakott :D


21N

2018. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először fogd meg a kezet, aztán puszild meg az arcát, stb.

Vagy kérdezd meg tőle, hogy szeretné-e, hogy megcsókold.

2018. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jol mondják az előttem szólok szepen lassan ne váratlanul simohasd haját arcat hajolj közel menni fog az
2018. okt. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!